EveryPay blogi

Ammu oodatud areng avatud panganduses: viitenumbrit ei pea enam arvele ise sisestama

Ammu oodatud muudatus tegi digitaalsed maksed klientide ja ettevõtete jaoks veelgi lihtsamaks.Foto: Shutterstock

Tehnoloogiamaailm areneb üha kiiremini, mistõttu on oluline, et sinu ettevõte käiks ajaga kaasas ning pakuks üha mugavamaid teenuseid.

Digitaalse makselahenduse pakkuja EveryPay seda just tegigi ning lisas universaalsetele pangalinkidele viitenumbri toe, mis on avatud panganduses kauaoodatud edasiarendus ja teeb ostude ning arvete eest tasumise klientidele mugavamaks. 

Eeltäidetud maksevorm

Kaupmehed ja teenusepakkujad saavad nüüd kasutada arvete koostamisel ja esitamisel viitenumbreid ning see muudab digitaalsed maksed inimeste ja ettevõtete jaoks veelgi lihtsamaks. Arendus on kasulik keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kelle raamatupidamises on viitenumbri kasutamine oluline.

Teisisõnu tähendab viitenumbri lisamise võimalus seda, et ka viitenumbreid kasutavad ettevõtted saavad arveldada oma klientidega avatud panganduse kaudu, kasutades selleks mugavaid eeltäidetud maksevorme.

Lihtsad ja nutikad maksed

Lisaks sidus Everypay uue võimaluse ka oma LinkPay makselingi teenusega. See on justkui eeltäidetud maksevorm, mis saadetakse kliendile, et ta ei peaks arvet tasudes kõiki makseandmeid käsitsi sisestama. 

Makselink muudab maksmise kliendi jaoks lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks, vähendab tõenäosust, et ta käsitsi numbreid sisestades vigu teeb ning motiveerib klienti talle saadetud arvet õigeks ajaks tasuma.

Vähem pingutust arve tasumiseks

Arenduse eesmärk on muuta uuenduslikud makselahendused kõigile teenusepakkujatele kättesaadavaks ning teha ostude ja arvete eest tasumine klientidele võimalikult mugavaks.

Sellest saavad kasu mitmetes eri valdkondades tegutsevad üksused: e-poed, korteriühistud, spordiklubid, huviringid, telekommunikatsiooniettevõtted ning kohalikud omavalitsused. Ettevõtetele ei ole enam takistuseks viitenumbri toe puudumine ja klientidelt nõuab arvete maksmine veelgi vähem pingutust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.