EveryPay blogi

Kümned tuhanded inimesed “unustavad” rahakoti koju, aga saavad ostud tehtud ja müüjad veel naeratavad kauba peale

Mobiilset rahakotti kasutades võib kaardid koju jätta.Foto: Shutterstock

Keegi ei taha poes kassajärjekorras seista ja rahakotis sobrada, et sealt nii õige kliendi- kui ka pangakaart kähku kätte saada. Seepärast kasutavadki kümned tuhanded inimesed poes nutividinat, mida tänapäeval juba naljalt koju ei unustata.

Kõige lihtsam viis rahakotist vabanemiseks on mobiilirakendus mTasku, mille lõid mõned aastad tagasi Telia, LHV pank ja nutikaid makselahendusi välja töötav EveryPay. Järjest rohkem poode on lahenduse omaks võtnud ning shoppamine on lihtsam kui kunagi varem – lae mTasku telefoni, seo see pangakonto ja kliendikaartidega ja sa ei pea poes kassasabas paanitsema, et rahakott ununes jälle koju. 

60 000 Parnerkaardi klienti on selle heaks kiitnud

Nii saab näiteks Selveri klient võtta iseteeninduspuldi, valida kaubad, registreerida ostu ning maksta kauba eest äppi kasutades. 

Tallinna Kaubamaja Grupp AS Partnerkaardi arendusjuht Rene Paatsi sõnul ongi mTasku ja sarnaste virtuaalsete rahakottide peamine eesmärk selles, et need teevad ostlemise kiiremaks ja mugavamaks. “Apple ja Google Pay ning nendega konkureerivad mobiilsed makselahendused on tarbijate poolt hästi vastu võetud ning kasutajate arv näitab selget kasvutrendi. mTasku on alla laadinud üle 60 000 Partnerkaardi kasutaja,” lisas ta.

Kasuta julgelt, sest kõik on turvatud

EveryPay loodud lahendus lubab kliendil andmed turvaliselt salvestada ning kaupmehele edastada vaid viite ehk kaardi-tokeni. Mis veelgi mugavam, näiteks ei ole korduvostu tehes enam vaja kaardiandmeid iga kord uuesti sisestada ning arveldamise saab ka täielikult automatiseerida.

Aga mTasku juures on veel üks väga hea asi. Erinevalt sinu rahakotist on seal alati vaba ruumi. Seega saab mobiilsesse rahakotti panna kõik panga- ja kliendikaardid ning täistuubitud rahakott on tõesti ajalugu.

Ka oma andmete pärast ei pea kartma, sest need on mTaskus kindlalt kaitstud. Täieliku turvalisuse eest hoolitseb sinu valitud salakood, Mobiil-ID või Smart ID.
MTasku kohta saab rohkem infot nii mobiilse rahakoti kodulehelt kui ka näiteks EveryPay kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.