EveryPay blogi

Tahad oma raha? Kuidas teha maksete vastuvõtmine lihtsaks ja mugavaks

Shutterstock

Iga e-poe omaniku õudusunenägu on poolik või mittetoimiv makselahendus. Kliendid tulevad veebilehele, soovivad kaupa osta, kuid selle eest maksta ei saa – valitud makselahendus lihtsalt ei kata kõiki võimalusi. EveryPay kasutaja võib olla aga rahulik, sest maksete vastuvõtmine on tehtud mugavaks ja kiireks igaühele.

EveryPay pakub tipptasemel digitaalseid makselahendusi. Tegemist on pidevalt areneva platvormiga, mis liidestab kõiki panga kliente kõikide kaasaegsete makseviisidega. 

EveryPay turundus ja partnerlussuhete spetsialist Keiti Kirt ütleb, et EveryPay maksemoodul on tasuta saadaval Magento, Magento2, WooCommerce, PrestaShop ja OpenCart e-poodide platvormidele.

“Samuti on meil olemas liidestused iOS and Androidi nutirakenduste tarbeks. Meiega töötanud arendusettevõtted on oma järgmistes projektides kasutanud ka meie lahendust, kuna see on kergelt liidestatav ning muretult hallatav,” selgitab ta.

Lihtne liituda ja kasutada

Konkurentsis püsimiseks ning tänapäeva teadliku tarbija ootustele vastamiseks, peavad pankade tooted olema lihtsasti kättesaadavad ja kasutajatele mugavad. EveryPay platvorm hõlmab kõiki asjakohaseid vahendeid digitaalsete maksete haldamiseks. Kirti sõnutsi toetab see nii Visa ja Mastercardi kaardimakseid, universaalse pangalingi AP-põhiseid makseid kui alternatiivseid makseviise, nagu makselink või PayPal. Uute populaarsete maksekanalite lisandumisel liidetakse need esimesel võimalusel, astudes nii ühte jalga suurte turgude arengutega.

Võimekas riski- ja halduskeskkond

EveryPay maksemooduli suurim eelis on, et ühes halduskeskkonnas saab kõiki tehinguid reaalajas jälgida, tagastusi algatada või pettuste ennetamiseks turvaseadeid hallata. Kasutaja käsutuses on EveryPay operatiivne klienditugi nii eesti, inglise, läti kui leedu keeles.

Arveldamine on klientidele tihti tarbetult ajamahukas, täitmist ootab palju lahtreid, mis tegelikult ei mängi ülekande tegemisel erilist rolli. Kirt ütleb, et EveryPay on oma maksevormid võimalikud lihtsaks teinud: “Me saame ka korduvkülastaja andmete meeles pidamisega hakkama. Meie kliendid on pärast EveryPay lahendusega liitumist täheldanud hüljatud ostukorvide vähenemist oma e-poes.” 

Pidevalt arenev

EveryPay platvorm on Eestis loodud ning seda parendatakse pidevalt, lähtudes klientide soovidest ja vajadustest. Kirti sõnutsi on EveryPay ise loonud integratsioonid pankade infosüsteemidega ning aastaid teenindanud nendega liitunud kaupmehi. “Me võime olla kindlad oma keskkonna töökindluse ja kasutusmugavuse osas,” kinnitab Kirt. 

EveryPay omab kaardimaksete turvalisuse kõrgeima taseme sertifikaati ( PCI DSS Level 1). 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.