Pildid: Loomeinkubaator pani 18. hooajale vägeva punkti

Loomeinkubaatori ärihooaja lõpteamise üritus. (c)Foto: Loomeinkubaator

10. juunil toimus ankruSAAL’is Loomeinkubaatori Demopäev, mis ühtlasi lõpetas ka 18. ärihooaja. Esmakordselt korraldatud Demopäeval esitlesid oma tegemisi ja tulevikuplaane üheksa ettevõtet, kes sügisel esimestena 9-kuulises inkubatsiooniprogrammis startisid.

Lõpetajad esitlesid oma ettevõtte arengut ja tulevikuplaane hindamiskomisjonile, kuhu kuuluvad Helen Lang, Kari Maripuu, Margus Alviste ja Ionel Lehari.

Lisaks lõpetanutele, ühinesid möödunud hooajal Loomeinkubaatoriga jaanuaris kasvuprogrammiga 12 ettevõtjat ja kevadel alustas inkubatsiooniprogrammis 15 ettevõtjat. Sügisel lõpetasid ettevõtted Korrastuskunst, Fibami, Lengu ja Paul Berg 24-kuulise inkubatsiooniprogrammi. Hetkel on programmis koos juunis lõpetajatega 47 ettevõtet.  

Lisaks toimus sellel hooajal mitmeid erinevaid sündmusi – koolitused, seminarid, kogemuslugude jagamised, disain kohtub disainiga ürituste sari, koostöös TalTechiga “Disain kohtub teadusega” ürituste sari, kogukonnaüritused. 

Kokku toimus 18. ärihooajal 81 erinevat sündmust. Sündmusi külastas kokku ligi 2300 osalist. 

Inkubandid osalesid aktiivselt kohtumistel oma konsultantidega ja sellel hooajal toimus kokku 320 konsultatsiooni. Aktiivsed olid ka mentorid ning nendega toimus kohtumisi kokku 205.

Uue hooaja sündmuste ja inkubatsiooniga liitumise võimaluste info juba õige pea!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.