Ausõna, nüüd lähen trenni: mõned soovitused, mis aitavad uusaastalubadust täide viia!

Aasta alguses suure hooga trenni alustamine võib kiiresti asenduda väsimuse ja vabandustega, miks mitte trenni teha.Foto: Shutterstock

Uue aastal kõik on uus – kes lubab suitsetamist maha jätta, kes vannub jumalakeeli, et hakkab tervislikult toituma ja trennis käima. Kuidas aga nendest kergesti ununema kippuvatest lubadustest kinni pidada?

Just trennitegemine tundub olevat kõige levinum uuaastalubadus, sest miks muidu on jaanuari alguses spordiklubidega liitujate arv alati hüppeliselt kasvanud. Suure hurraaga alustades kipuvad aga inimesed üle pingutama ja motivatsioon kaob kiiresti.

ERR on kirjutanud, et uusaastalubadusi (näiteks trennitegemist) aitab pidada üks iseenesest lihtne asi. Ole realistlik ja ära luba, et hakkad trenni tegema iga päev – planeeri nendeks näiteks esmaspäeva ja kolmapäeva õhtu kell kuus. 

Miks mitte trenn keset tööpäeva

Või miks mitte teha trenni töö lõunapausi ajal? Tööandjatel on siin võimalus kaasa aidata ja mõnda vabasse ruumi näiteks treeningjaam soetada. Kui aga treeningjaama jaoks ruumi napib, siis ajavad asja ära ka treeningpallid ja matid, et end kasvõi venitada saaks. 

Kogu kraam ühest kohast

Et vältida tüütut mööda poode tormamist, leia koht, kust saad korraga kogu trenniks vajaliku kraami osta. 

Üheks selliseks kohaks on näiteks ettevõtetele mõeldud kauplemisplatvorm Merxu, mille tootevalikust leiab erinevat spordivarustust

Kauplemisplatvormi tootevalikust leiab näiteks kodutrenažööri, mis mahub nii väiksemasse kontorinurka kui ka koju. Lisaks on sealses tootevalikus olemas ka treeningpink reguleeritava treeningpitsiga. Merxu tootevalikust leiab endale meelepärase treeningvahendi ka see, kes mõtleb, et võiks hakata harjutama suvisteks jooksuvõistlusteks. Nii võib sealt soetada ka kokkupandava jooksulindi, mida saab soovi korral ühest kohast teise liigutada. 

Kevad-, suve- ja sügishooajale mõeldes leiab platvormilt ka erinevaid rattahoidikuid, mis töötajatele mõeldes soodustab kindlasti transpordivahendina jalgratast. 

Jõutõstmisest huvitatutele on valik erinevaid hantleid ning jooga-armastajatele treeningmatt

Mõeldud on ka tennise- ja golfisõpradele, sest tootevalikus on olemas tennise treeninseade, kui ka golfi treeningseade

Seega, ära otsi vabandust miks hiilida mööda uusaastalubadusest ja olla füüsiliselt aktiivsem. 

Merxu on ettevõtetele mõeldud veebipõhine kauplemisplatvorm Kesk- ja Ida Euroopa regiooni ettevõtetele, kes tegutsevad B2B sektoris – nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kui ka suurtele üksustele. Merxu loob turvalise ärikeskkonna, mis ühendab kontrollitud ostjaid ja müüjaid ning võimaldab neil teha otseseid tehinguid või pidada läbirääkimisi. Merxu tegutseb Tšehhis, Eestis, Poolas, Leedus, Ungaris, Rumeenias, Saksamaal ja Slovakkias. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.