MerXu blogi

Autoremondist lemmiklooma lokkideni: Eesti kauplemisplatvorm üllatab uue ambitsioonika suunaga

MerXu teenuste valikust leiab ka autoremondiga seotud pakkumisi.Foto: Schutterstock

Kodumaine ettevõtetele mõeldud kauplemisplatvorm merXu astus suure sammu edasi ja vahendab nüüd ka erinevaid teenuseid – olgu selleks siis autoremont või ärikonsultatsioonid. Juba on uue suunaga liitunud kümneid ettevõtteid ja see arv kasvab iga nädalaga. 

Liitunute hulgas on nii välismaiseid kui ka kodumaised ärisid. Eesti ettevõtjatelt leidub muu hulgas mitmeid põnevaid pakkumisi ehituse valdkonnast. Näiteks Jaapani traditsioonidel põhineva söestunud puidu toodete valmistamisega tegelev Oktawood OÜ. Ettevõttelt on võimalik tellida Yakisugi tehnikas töödeldud voodrilaudu, saematerjali, terassimaterjali, aiapiirdeid jpm. Erinevad tooted sobivad nii sise- kui välitingimustesse.

Kodumaistelt tegijatelt saab teenuste rubriigist ka eritellimusel roostevabast terasest ja mustast metallist tooteid. Yks Metall OÜ lubab valmistada kõike alates riiulitest ja kanduritest kuni saunakeriste ja sepisaedadeni välja. 

Kodumaiste pakkujate hulgast leiab ka Glass Market OÜ, mis tegeleb üle Euroopa peeglilahendustega. 

Platvorm on väga populaarne Poola ettevõtjate hulgas. Näiteks leiab sealt lausa 42 erinevat tööohutuse ja -turvalisusega seotud koolituspakkumist Poolast. 

Lisaks pakutakse erinevates riikides ka elektrotehnika, horeca, it ja palju muid teenuseid. 

It-sektoris pakub veebisaitide arendust, kohandatud veebilahendusi, e-kaubanduse ja otsingumootori optimeerimise teenuseid ka Eestis tegutsev Web Design Agency OÜ.  

Mitmed Eesti ettevõtted pakuvad oma teenuseid ka tööstuse ja masinaehituse kategoorias. Nii on näiteks võimalik merXu kaudu tellida metallide lõikamist kaasaegse fiiberlaseriga, ahjude ettevalmistamist vannidele aga ka vesilõiketeenust ja torude painutamist. Lisaks leiab merXu teenuste platvormilt ka  Rally Car ehitus- ja keevitusteenuse pakkuja ning metalli pulbervärvimise ja liivapritsiga puhastamise teenuse osutaja. 

Kui aga mure peaks olema autoga, siis leiab ka autoremondi pakkumise. Hätta ei jää ka kaherattaliste fännid, sest teenusepakkujate hulgas on end üles märkinud mootorratta töökoda Motokoobas

MerXu tegevjuhi Kaido Raja sõnul täieneb nende teenuste sektsioon pidevalt pakkumistega, seega ei pea ta võimatuks ka seda, et varsti võib sealt leida kasvõi lemmikloomadele pakutavaid iluteenuseid. 

MerXu on veebipõhine kauplemisplatvorm Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni ettevõtetele, kes tegutsevad B2B sektoris – nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kui ka suurtele üksustele. MerXu loob turvalise ärikeskkonna, mis ühendab kontrollitud ostjaid ja müüjaid ning võimaldab neil teha otsetehinguid või pidada läbirääkimisi. MerXu tegutseb Tšehhis, Eestis, Poolas, Leedus, Ungaris, Rumeenias, Slovakkias ja Saksamaal. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.