MerXu blogi

Kodumaine ettevõtetele mõeldud kauplemisplatvorm üllatab tootevalikuga

Merxu kauplemisplatvormilt saab restoranipidaja endale kahvleid või muid söögitarvikuid tellida.Foto: Shuttestock

MerXu on rahvusvaheline veebiplatvorm ettevõtetele, kes ostavad ja üüvad tööstuslikes kategooriates, võimaldades neil seeläbi olla omavahel otsekontaktis. Just nii loob merXu ideaalse võimaluse oma toodete turustamiseks või tulevaste koostööpartnerite leidmiseks.

Kaheksas riigis toimetava merXu tootevalikust leiab üle 4 miljoni erineva kauba mitmest eri kategooriast.

Kõige populaarsem kategooria on ettevõtte tegevjuhi Kaido Raja sõnul tööriistad. Sellele järgneb HoReCa ning populaarsuselt kolmas on elektrotehnika ja elektritarvikud. Kokku on merXu platvormil kümme kategooriat, millel on veel omakorda alamkategooriad. Kõigi platvormidega saab lähemalt tutvust teha siin

MerXu platvormiga saab liituda tasuta. Müüjana otsustab klient ise, mida müüb või millise müügivormi parasjagu valib. Oluline on vaid see, et tooted vastaksid merXu nõuetele ja tingimustele ning ka järgmistele kategooriatele: keemia ja metallurgia; ehitus; elektrotehnika; valgustus; küte ja torustik; turvalisus; tööriistad; tööstus ja masinaehitus; HoReCa; ettevõtte- ja kontoritehnika.

MerXu tootevalikust leiab nii igapäevaselt vajaminevaid tööriistu kui ka eritehnikat, nagu näiteks Eestis leiutatud kännupuur, millest on varasemalt juttu olnud siin

MerXu pakub praegu veebipõhist kauplemist peamiselt Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni ettevõtetele, kes tegutsevad B2B sektoris – nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kui ka suurtele üksustele. 

MerXu loob turvalise ärikeskkonna, mis ühendab kontrollitud ostjaid ja müüjaid ning võimaldab neil teha otsetehinguid või pidada läbirääkimisi. Kauplemisplatvorm on pakkujate poolel mõeldud tootjatele, maaletoojatele ja hulgimüüjatele ning ostjate osas peatöövõtjatele, alltöövõtjatele, hulgi- ja jaemüüjatele ning arendajatele.   

MerXus töötab ligi 120 inimest, kes on muuhulgas Kesk- ja Ida-Euroopas edukalt arendanud paljusid interneti/veebiplatvorme.

MerXu on veebipõhine kauplemisplatvorm Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni ettevõtetele, kes tegutsevad B2B sektoris – nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kui ka suurtele üksustele. MerXu loob turvalise ärikeskkonna, mis ühendab kontrollitud ostjaid ja müüjaid ning võimaldab neil teha otsetehinguid või pidada läbirääkimisi. MerXu tegutseb Tšehhis, Eestis, Poolas, Leedus, Ungaris, Rumeenias, Slovakkias ja Saksamaal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.