OIXIO blogi

Extreme Universal pakub ettevõtetele võimalust leida sobivaim võrguhalduse riistvara

Uuele haldusmudelile üleminek ei nõua mitte ainult uut riistvara, vaid ka uue, sageli erinevate võimalustega juhtimissüsteemi ostmist ja õppimist.Foto: Shutterstock

Pikka aega on räägitud sellest, kuidas pakkuda universaalset riistvara, mis on süsteemist lahti ühendatud ja mille kasutusfunktsioon on defineeritav vastavalt vajadusele. Suur osa ettevõtteid seisab täna valiku ees, kuidas ja kas oma võrguhalduse funktsioonid pilve kolida või jääda kohapealse juhtimise juurde? Milline üldse on ettevõtete vajadus?

Universaalsed platvormid

Uuele haldusmudelile üleminek ei nõua mitte ainult uut riistvara, vaid ka uue, sageli erinevate võimalustega juhtimissüsteemi ostmist ja õppimist. Mõne pakkuja puhul on iga lahenduse jaoks isegi eraldi juhtimissüsteem, mis nõuab konkreetsele valikule aja jooksul truuks jäämist ja piirduma kas siis kohapealse või pilvelahendusega. 

Extreme’i võrgulahendused arenesid algselt sarnaselt kõigile teistele, kuid nad on tänaseks aru saanud, milliste väljakutsega nende kliendid silmitsi seisavad. Uue tootesarjaga on valitud teistsugune tee, mis pakub lihtsat valikut, mida ettevõte ise nimetab kui effortless experience.

Wes Durow, Chief Marketing Officer, Extreme Networksist on öelnud: “See on teema, millest on pikka aega räägitud ja mis toimub teistes valdkondades — ühendate süsteemi võrgu riistvarast lahti ja pakute tõepoolest mugavat valikut. Extreme on praegu ainus, kes pakub ettevõtte infrastruktuuriks universaalseid traadiga ja traadita platvorme.”

Eesmärgiks parim tulemus vähese ajakuluga

Võrgustike loomine on tänapäeval dünaamiline ja kliendid peavad suutma teha lihtsaid valikuid ja tarvidusel otsuseid muutma, kui nende vajadused, koos kiiresti muutuvate ärimudelitega, kasvavad. 

Kliendid (ja partnerid) vajavad võimalust valida erinevate operatsioonisüsteemide vahel vastavalt oma võimalustele, aidates parandada kasutatavust, kiirendada juurutamist ning seeläbi pikendada andmekeskuse kasulikku eluiga.

Seetõttu töötas Extreme Networks välja universaalse seeria traadiga ja traadita seadmeid. Tekitati võimalus kasutada kahte erineva eesmärgiga seadet ühes ja samas riistvaras. Hoides tänu sellele kokku olulist ressurssi seadmete varundamise pealt.

Sellega on loodud olukord, kus on eemaldatud keerukus ja võidetud aeg ning raha. Täna on veel alles ka legacy seadmed, kuid edaspidiselt sammutakse kindlalt järjest hõlpsama tuleviku suunas. Seadmeid on mugav valida ja osta, neid on lihtne juurutada, kasutada, kerge uuendada ning varundada.

Lisaks eelnimetatule, pakub antud olukord ka tõelist vabadust halduse valikul. Seadmeid on võimalik hallata nii on-prem ehk kohapealse lahenduse kui ka pilvepõhise haldusega.

Tunnustatud riist- ja tarkvaraarendaja

Gartner tunnustas neljandat aastat järjest Extreme Networks’i kui traadiga ja traadita võrgu riistvara ja tarkvara arendajat – 2021 Gartner Peer Insights Customers Choice.

Extreme’i traadiga ja traadita kohtvõrgu juurdepääsu infrastruktuuri lahendused, sealhulgas  ExtremeWireless™ pöörduspunktid, ExtremeSwitching™ tehnoloogia ja ExtremeCloud™ IQ platvorm, võimaldavad asutustel täielikku võrgu juhtimist ja haldamist nii pilve kaudu kui  ka kohapealt.

Ühtne haldusplatvorm

Extreme suureks eeliseks on paljud kliendi ka märkinud lisaks kasutusmugavusele ning lihtsusele ühtset haldusplatvormi, kus valituid seadmeid ja teenuseid on võimalik hallata ühtse halduskanali kaudu, nõndanimetatud single pane of glass. See üks halduskiht kõigele on just peamiseid põhjuseid, miks kasutajad fännavad Extreme’i tooteid.

OIXIO-l on pikaajaline kogemus ning tootja poolt kõrgemailt hinnatud partnerlustase Black Diamond, mis tähendab, et vähemalt kolmes valdkonnas (Campus, Edge, Cloud) on saavutatud kõrgeim võimalik teadmiste tase ehk Master sertifikaat. 

OIXIO läheneb olukorrale alati just kliendi vajadustest lähtuvalt ning seda kinnitab ka meie kõrge kliendi tagasiside. Ettevõte on alati valmis kaasama tootjat kliendile parima valiku arutellu.

OIXIO korraldas ka veebiseminari, mille teemaks oli just Extreme Networksi pakutavad lahendused.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.