OIXIO blogi

Hea jõulukink, mille jõuluvana jaksab kohale tassida: korralik sülearvuti ja palju väärt lisasid

Advendiaeg on käes, mis tähendab samal ajal ka kibekiire jõuluostude aja kättejõudmist. Kuigi kõige olulisem on muidugi pühade ajal koos veedetud aeg, on hea kingitus lähedastele samuti oluline, eriti aga pudipadi asemel midagi praktilist kinkides. Kui otsid kingituseks head arvutit või lisaseadet, siis siin on mõned head soovitused OIXIO e-poest.

Kui otsid sülearvutit, siis võta Dell Latitude 7000 series

Kui mõni pereliige on otsinud pikalt endale korralikku sülearvutit või soovid seda hoopis iseendale, siis on tasub praegu kindlasti vaadata Delli lipulaeva, Latitude 7000 seeria poole, millel on OIXIO salongis ja e-poes hetkel väga head hinnad. Need mudelid on kohe saadaval, kiibipuuduse pärast ei pea ootama, salongist saab sobiva kohe kätte.

Delli sülearvutil on spetsiaalselt Eesti turu jaoks tellitud konfiguratsioon, millega tuleb kaasa muuhulgas näiteks õige eestikeelne klaviatuur ning sisseehitatud ID-kaardi lugeja, nii et arvuti kasutamine on meie e-riigi oludes väga mugav.

Lisaks saab praegu OIXIO-st Delli lipulaeva ostes kaasa ka kasko ning helkurkoti, mis on praegusel pimedal ajal oluline kaaslane. 

Sülearvuti kõrvale eraldi kuvar – rohkem tööpinda rööprähklemiseks!

Kui sülearvuti on juba olemas, siis töö tegemiseks või hobideks-mängudeks on alati rohkem ekraanipinda vaja. Selleks sobib suur lisaekraan. Hea mõte on mõelda kuvarile, mis lihtsustab märgatavalt töö tegemist või ka kodust meelelahutust, sest ekraanile mahub korraga palju rohkem infot. 

Valikus on erinevate suurustega monitorid alustades 24-tollistest ning lõpetades juba tõeliselt terava pildiga hiiglaslike 34-tolliste ekraanidega. OIXIO salongis on võimalik monitore ise proovida ning kõige sobivam valik teha.

Kui aga kodust puudub teler, on suur kuvar heaks abivahendiks, kui soovid mõnikord head filmi või seriaali vaadata.

Lisaks saab praegu monitoriga kaasa kingituse, millega võid oma arvuti ja kuvari puhtana hoida. Delli kuvaritele kehtib ka 5-aastane garantii.

Väiksemad lisatarvikud – vajalikud igal arvutikohal

Kui aga otsid jõulukuuse alla veidi väiksemat kingitust, mida ka päkapikud jaksaksid kohale tuua, tasub mõelda kvaliteetsele sülearvutikotile, kuhu on sülearvuti hea sisse panna. Valikus on nii mugavaid seljakotte kui klassikalisi üle õla või käe otsas kantavaid kotte.

Muusika- ja filmisõbrale võivad rõõmu pakkuda hoopis kõlarid, mis annavad tunduvalt parema ja kvaliteetsema elamuse nii muusikat kuulates kui filmi nautides, kui arvutisse või monitori sisse ehitatud helitekitajad.

Muidugi vajavad seadmed hoolt ja puhastamist, seega on kindlasti praktiliseks kingituseks ka puhastusvahendid. Korralik hooldamine pikendab seadmete eluiga, nii teenivalt nad meid pikemalt.

Arvutite ja lisaseadmete seast leiab kindlasti muidki häid kinke. Selleks tasub julgelt pöörduda OIXIO salongi spetsialistide poole, kes annavad professionaalset nõu ning leiavad parimad lahendused igaks olukorraks, kindlasti ka kingikoti täitmiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.