Salesforce'i blogi

IT-sektoris haigutab tööjõupuudus: LeverUP läks ajaloolisse Euroopa ülikooli uusi eksperte koolitama

Ajaloolises Zagrebi ülikoolis koolitatakse uusi automatiseerimise eksperte.Foto: Shutterstock

LeverUP Consulting alustas sel kuul koostööd Kagu-Euroopa vanima ülikooliga. LeverUPi eksperdid peavad seminare 1669. aastal asutatud Zagrebi ülikoolis, kus annavad tudengitele ülevaate CRMi ja turunduse automatiseerimise lahendustest ning jagavad ka praktilisi nippe.

Zagrebi ülikooli majandusteaduskonna digitaalse turunduse magistriõppes viivad praktikume läbi LeverUPi asutaja ja Salesforce’i arhitekt Daria Nemchonok, tegevjuht Stjepan Martinić ja teised LeverUPi eksperdid.

“Äriprotsesside ja turunduse automatiseerimine on praegu väga kiiresti arenev valdkond. Iga päev tuleb turule uusi rakendusi ja lahendusi. Meie meeskonnal on palju kogemusi digisüsteemidega töötamisel, nende kujundamisel ning rakendamisel,” ütles Nemchonok.

“Pole saladus, et kogu maailma IT-tööstuses on praegu suur tööjõupuudus. Meil ​​on ülimalt hea meel, et Zagrebi majandusteaduskond valis meid partneriks uute tippekspertide väljakoolitamisel,” lisas ta.

LeverUPi ekspertide seminaridelt saab ülevaate CRMist ja ka praktilisi teadmisi.Foto: ekraanitõmmis

Nemchonok lisas, et LeverUP loodab peagi alustada koostööd ka mõne Eesti haridusasutusega automatiseerimise ekspertide koolitamiseks.

Zagrebi ülikooli professor dr Vatroslav Škare sõnul annab partnerlus LeverUPiga tudengitele ülevaate Salesforce’i CRM-i platvormist ning täiendõppe ja sertifitseerimise võimaluse, et olla veelgi konkurentsivõimelisem globaalsel tööturul.

1669. aastal asutatud Zagrebi ülikool on Kagu-Euroopa vanim ja suurim ülikool, kuhu kuulub 29 teaduskonda, kolm kunstiülikooli ja Horvaatia ülikoolide õppekeskus. Ülikoolis õpib ligi 80 000 õpilast, seda on üle viie korra rohkem kui meie Tartu Ülikoolis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.