Standard Booksi blogi

Hea nipp ettevõtte töö lihtsustamiseks: lisa makselink oma müügiarvetele

Arve saaja saab selle tasuda põhimõtteliselt ühe klikiga.Foto: Shutterstock

Kiirelt arenevas tehnoloogiamaailmas on oluline, et sinu ettevõte muutuks paindlikumaks ja pakuks aina mugavamaid teenuseid. Järjest enam luuakse erinevaid rakendusi ja platvorme, mille kaudu saavad ettevõtted oma klientide elu kergemaks teha ning säästa aega ja raha.

Üks selline teenus on raamatupidamisprogrammis makselingi lisamine arvetele. Kuidas EveryPay liides näiteks Standard Booksi äritarkvara kliente aitab ja mida see endast kujutab?

Mis on LinkPay makselink?

LinkPay on toode, millega saad online makseid vastu võtta. LinkPay võimaldab luua makselinki EveryPay süsteemis eeltäidetud väljadega.

Sinu kirjeldada on EveryPay portaalis soovitud makseandmed ja süsteem loob etteantud andmete põhjal lingi, mida saad oma klientidele lihtsalt jagada. Klient saab etteantud lingil valida endale meelepärase makseviisi ja sooritada turvalise makse. 

Mis teeb teenuse mugavaks?

E-kirjale lisatud makselink kiirendab toodete või teenuste eest maksmist, kuna klient ei pea eraldi sisenema internetipanka ja andmeid käsitsi sisestama.

Selle asemel ootab teda ees eeltäidetud andmetega makseleht ning valib endale sobiliku makseviisi ja tasub arve paari klikiga. Maksmine on lihtne nagu e-poes ja arved saavad kiiremini tasutud.

Mis kasu on sellest Standard Booksi kliendil?

EveryPay ja Standard Booksi vaheline liidestus võimaldab kasutada Linkpay funktsionaalsust müügiarvete saatmisel klientidele otse programmist e-maili teel.

Pärast müügiarvest e-maili koostamist genereeritakse saadetavale e-mailile nupuke, millele vajutades saab kohe tasuda arve. Kui lõppkasutaja klõpsab LinkPay lingile, suunatakse ta EveryPay hallatud turvalisele makselehele.

Makselehe kujundamiseks on võimalik lisada lehele enda logo või muid disaini elemente, mis teeb makselehe kliendi jaoks äratuntavaks. LinkPay töötab igal seadmel, seega Standard Booksist väljasaadetud arveid saab maksta ka nutiseadmetega. 

Kuidas teenus aktiveerida?

Selleks, et Linkpay funktsionaalsust kasutada, tuleb teha järgmised sammud:

  • luua EveryPay keskkonnas Linkpay link,
  • aktiveerida teenus Standard Booksis,
  • seadistada arve e-mailile lisatav tekst.

Kuidas müügiarve välja saata?

Kui olete kõik eelneva korrektselt seadistanud, siis on EveryPay Linkpay liidestus valmis kasutamiseks.

  • Koostage müügiarve.
  • Kinnitage müügiarve.
  • Valige Müügiarve kaardil Koosta > E-mail.
  • Teile avaneb e-maili aken, kus näete uut lisandunud nuppu Maksa arve.
  • Müügiarve võib ära saata.

Loe täpsemalt juhendit SIIT ning muuda müügiarvete maksmine kliendi jaoks Linkpay funktsionaalsuse abil kiiremaks ja lihtsamaks!

Äriasjade haldamiseks on mõistlik kasutada majandustarkvara. Vaata, kuidas ettevõtted on Standard Booksi äritarkvara enda kasuks tööle pannud ning tutvu võimalustega lähemalt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.