Standard Booksi blogi

Mitu ettevõtet – üks äritarkvara – on see võimalik?

Mitme ettevõtte omanikuna on äärmiselt mugav, kui ülevaade kogu ettevõtte finantsasjadest on paari klikiga olemas.Foto: Shutterstock

Kvaliteetne ja kasutajasõbralik majandustarkvara on eduka ja korrektse ettevõtluse alus. Kui on aga tegemist mitme erineva ettevõttega, mille finantsasju tuleb korras hoida, siis kas sel juhul on nende haldamiseks võimalik ühte äritarkvara kasutada? 

Excellent Business Solutions Eesti müügijuht Heiki Maasik kinnitab Standard Booksi näitel, et nii see ka on – üks tarkvara katab ära mitmete erinevate ettevõtete vajadused. 

Standard Booksi põhipakett pakub kaht samaaegset kasutajat lubavat keskkonda ning vajadusel saab kasutajaid juurde soetada. Sinna paketti on võimalik lisada kuni kahesaja ettevõtte andmed, mille tegevusvaldkonnad võivad olla mis tahes.

Tarkvara eripära vastavus ettevõtte vajadustele

Standard Booksi eripärana toob Maasik välja selle, et tarkvaras on olemas ligi kakskümmend moodulit, mida vastavalt just oma ettevõtte vajadustele kasutada. Kusjuures andmemahud on piiramatud ning selle eest lisatasu ei küsita. Standard Booksi kasutajateks on raamatupidajad, finantsjuhid, hooldusjuhid, müügi- ja laohaldusega tegelevad inimesed ning teised, kes on ühel või teisel moel ettevõtte tegevusega seotud. Populaarseimate moodulite hulgas lisaks raamatupidamisele on müügihaldus, kliendihaldus koos müügitoruga, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus ja erinevad liidestused, mis aitavad omada ettevõtte tegevusest paremat ülevaadet.

Mitme ettevõtte omanikuna on äärmiselt mugav, kui ülevaade kogu ettevõtte finantsasjadest on paari klikiga olemas. Igasugune erinevates programmides ja andmebaasides kolamine ja vajaliku info kokku korjamine jääb ära. Maasik selgitab, et programmis on ettevõtetele võimalik seada ühiseid jagatud registreid ja dubleerida süsteemi seadistusi (näiteks dokumendi disaine) ning aruandeid. Väga lihtne on luua ettevõtetete üleseid finants-, müügi- ja ostuaruandeid ning rakendada konsolideerimisfunktsioone.

Mugav ja praktiline mitmele kasutajale

Maasiku sõnul on Standard Books mitmele kasutajale loodud ja toob selle kinnituseks ridamisi näited tarkvara headest omadustest. Lisaks sellele, et süsteemi sisenenult saab iga kasutaja jooksvalt opereerida kõigi firmade andmetega ja aruannetega, saavad mitu kasutajat kerge vaevaga kätte ülevaate töövoost või hallata dokumente. Dokumentidelt on võimalik meeldetuletusi ja kalendri sissekandeid luua ja mugavalt kogu infot kasutajate vahel jagada.

Kokkuvõtteks kinnitab Maasik, et Standard Books on äärmiselt praktiline ja käepärane, olgu firmasid ja kasutajaid üks või mitu. Iga kasutaja saab luua oma soovidest lähtuva keskkonna, kasutades vaid talle vajalikke funktsioone ning varjata kõik ebaoluline.

Äriasjade haldamiseks on mõistlik kasutada majandustarkvara. Vaata, kuidas ettevõtted on Standard Booksi äritarkvara enda kasuks tööle pannud ning tutvu võimalustega lähemalt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.