Standard Booksi blogi

Mõtled uue äritarkvara peale? Registreeru tasuta algkoolitusele

Tänapäeval on uute oskuste omandamiseks aina rohkem lahendusi, mis on käepärasemad ja lihtsamad kui kunagi varem. Excellent teab kui oluline on uusi teadmisi hankida ning kliente koolitada, mistõttu tuleb sel ja järgmisel kuul välja tasuta veebikoolituste sarjaga, kus leidub põnevat nii algajatele kui edasijõudnutele. 

Standard Booksi äritarkvara on laialdaste võimalustega ning tänaseks kasutab seda programmi üle 30 000 ettevõtte. Kui soovid saada teada rohkem Standard Booksi kohta, siis veebikoolitus on selleks ideaalne võimalus.

Algajatele pakutakse kahte Standard Booksi koolitust: 16. veebruaril ning kuu aega hiljem 11. märtsil.

Koolitused on mõeldud inimestele, kes pole veel programmiga tutvunud, aga ka neile Standard Booksi kasutajatele, kes on juba mõnda aega programmiga töötanud, kuid vajavad selle funktsioonide põhjalikumat tutvustust. 

Koolituse käigus saab hea ülevaate Standard Books programmist, igapäevaste dokumentide sisestamise loogikast, kasutaja

põhistest seadistustest, programmi turva loogikast, klientide sisestamisest ning põhilistest aruannetest. 

Lisaks toimub kahel kuupäeval, 18. veebruaril ja 18. märtsil, Standard Books koolitus edasijõudnutele, kuhu on oodatud osalema kõik need, kellel on juba varasem programmi kasutuskogemus olemas, kuid kes soovivad oma äritarkvara veelgi põhjalikumalt tundma ja kasutama õppida.

Koolitusel võetakse läbi üldisemad seadistused ja hooldused, vaadeldakse põhjalikumalt kasutajapõhiseid seadistusi ning võimalusi ja antakse näpunäiteid erinevate kontrollide teostamiseks programmis.

Seega kui mõtled võtta kasutusele oma äriprotsesside haldamiseks äritarkvara või soovid olemasoleva välja vahetada, siis vali enda jaoks sobiv koolitus koos toimumiseajaga ning registreeru siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.