Mitu head WordPressi lisandit, mis aitavad aega kinni panna

Kõik ettevõtted, kus on kontorid ja kus peetakse koosolekuid vajavad kalendrit, kuhu saaks koosoleku aegu kinni panna. Samamoodi on kõigil ettevõtetel, kes pakuvad teenust, vaia mõnda head broneerimissüsteemi klientidele aja kinnipanemiseks. Kaustik ja Exceli tabel on küll väga läbiproovitud töövahendid, aga kui sul on juba WordPressis tehtud veebileht, siis miks mitte lasta kodulehel see töö ise automaatselt ära teha?

WordPressil on iga asja jaoks mõni hea plugin või lisandmoodul ning broneerimise lahendamiseks on neid suisa palju, sest see on väga oluline omadus kõigi äride jaoks. Neid üles leida on lihtne, aga milline paljudest valida?

Siit saab ülevaate, milliste seast võiks sobilikuma leida.

WP Simple Booking Calendar

Alustame lihtsaimast – vabade aegade kalendrist. See plugin ei teegi midagi muud, kui vaid näitab vabasid päevi kalendris. Ise saad neid käsitsi vabastada või kinni panna. Mõnikord polegi rohkemat vaja, kui näiteks broneerimine käib põhiliselt telefoni teel ja kliente on piisavalt vähe, et jõuab kõike käsitsi korras hoida.

Külastaja läheb veebi, vaatab vabu päevi näiteks mõne väljaüüritava öömaja kohta ning võtab siis ühendust kas veebivormi, e-posti, jutuakna või vanamoodsa telefoni kaudu, et omale aeg kinni panna. Äri omanik märgib WordPressi liideses uue kinnitatud aja ära ning teised seda võtta enam ei saa.

Selle mooduli puhul pole vaja midagi maksta ja seadistamine on minimaalne. Alustuseks sobib mees-ja koer või naine-ja-kass firmale väga hästi.

Kui tahad midagi enamat, on olemas ka tasuline versioon, mis sünkroniseerib juba selliste teenustega nagu Airbnb, Booking.com, HomeAway ja iCal-i kalendriga saitidega.

Easy Appointments

Veel üks lihtne ja tasuta broneerimissüsteem lubab valida mitut asukohta, pakub paindlikku ajahaldust ja saadab broneerijale enne aja kättejõudmist vajalikke meeldetuletusi e-postiga.

Menüüsse saab lisada teksti- ja valikvastuste välju, spämmimise eest aitab CAPTCHA tugi.

Sünkroonida saab nii Google´i kalendriga, iCal´iga, liidestamist WooCommerce´iga ning SMS-teenustega, et meeldetuletusi ka mobiilile lühisõnumina saata. Seadistusvõimalusi on palju ja tasuta.

Bookly

WordPressi broneerimis- ja kalendrisüsteem Bookly on tasuta, kuid samas on sel ka võimalustest pungil Bookly PRO versioon (hind alates 84 eurost).

See toetab samuti SMS-ide saatmist ja on suures osas kohandatav e-äri vajadustele. Tasulises versioonis lisanduvad nii Google Meet´i kui Zoomi tugi virtuaalkoosolekuteks. SMSiga saab saata ka meeldetuletuse enne broneeritud aja kättejõudmist, mis vähendab unustamiste hulka.

Amelia

See on juba väga põhjalik ja seadistatav broneerimissüsteem, mille kasutusalaks sobivad igasugused teenustega tegelevad firmad. Valida saab teenuse osutajat, teenust, kuupäeva, kellaaega ja palju muud.

Meeldetuletusteks ja kliendiga suhtlemiseks saab lisada SMS-ide võimekuse, klient saab panna kinni korduvaid külastusi ja kui kasutad e-poes väga levinud WooCommerce´i platvormi, siis integratsioon sellega on juba olemas. Kalender sünkroniseerib nii Google´i kui Outlooki kalendritega.

Aastane tasu algab 71 eurost, eluks ajaks võib mooduli endale osta alates 189 euro eest.

BookingPress – Appointments Booking Calendar Plugin and Online Scheduling Plugin

BookingPress lubab ülilihtsalt seadistada veebipõhise broneerimissüsteemi WordPressile.

See pistikprogramm sobib tegelikult kõigile, kes soovivad oma kohtumiste ajakava veebis hallata, nii väikestele kui suurematele ettevõtetele.

Juhul, kui kasutad makseteenusena Paypali, on sel moodulil veel üks suur pluss – tasuta on integreeritud ka Paypaliga maksmine.

Pinpoint Booking System

Sel broneerimis- ja kalendrisüsteemil on nii tasuta kui tasuline versioon, mis mõlemad on head vastavalt sinu vajadustele.

Moodul sobib majutuse, sündmuse või mõne teenuse broneerimiseks. Seda toetab lihtne AJAX-iga veebis kiirelt reageeriv kalendrisüsteem. Lisamoodulitega saab pea kõike muuta ja seadistada. Peale selle on võimalik teha allahindlusi, kehtestada näiteks majutusele erinevaid lisatasusid ja lisateenuste tasusid, erinevate arvutistega hindu arvutada jne.

Tasuta versioon on piiratud ühe kalendriga ja mõnesid funktsioone on ka vähem, tasulisel piiranguid pole, kui maksta alates 70 dollarist aastas ühe veebi kohta.

Artikkel ilmus algselt veebimajutus.ee blogis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.