Kuula: Ärikäik #44 – Kuidas Espoos naabrite kokkuviimisest alustanud BoxBox edukalt laopindu vahendab ja Eesti ükssarvikuks pürgib

Külas asutaja Kevin Kaldalu ja müügijuht Robert Kauler

Hoiupaikade vahendamise ettevõte BoxBox on võtnud eesmärgiks saada miljardiettevõtteks. Fotol BoxBoxi asutaja Kevin Kaldalu ja müügijuht Robert Kauler koos saatejuhtidega.Foto: Geenius

Ärikäigu 44. osa külaliseks on hoiustamispaikade vahendamise ettevõtte BoxBox asutaja Kevin Kaldalu ja müügijuht Robert Kauler.

Kuuleme, kuidas jõudsid noored eestlased arusaamisele, et kasutuna seisvaid panipaiku ja garaaže on üle maailma palju ning kõigile neile jagub ka kliente. Saame teada, kuidas BoxBox Espoos naabreid omavahel kokku viies esimesed diilid tegi ning milline Eesti ettevõtja neisse algusest peale uskus ja tegutsema julgustas.

Saatest saad teada, miks on BoxBox võtnud suuna äriklientidele ning mis üldse ladustamise puhul põnevat on? Millistele turgudele on noor ettevõte juba jõudnud, kuidas on nad algusest peale suutnud kasumlikult tegutseda ning mis toidab usku, et BoxBoxist saab mõne aja pärast miljardifirma?

Kuuleme ka, mida hoiupaikades hoitakse ning kuidas ühele väljarenditud pinnale salaja juuksurisalong tehti. Kiidusõnad saab ka üks Eesti tuntud ettevõte, kes BoxBoxi tegijaile eeskujuks.

Saatejuhid on Geeniuse ajakirjanikud Martha-Beryl Grauberg ja Kaire-Külli Vaatmann.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.