Firma suvepäevade korraldamine Naissaarel või Aegnal

Aegna linnulennult.Fotod: Team Monica / erakogu

Kui otsite ainulaadset ja meeldejäävat kohta ettevõtte suvepäevade korraldamiseks, siis Harjumaa väikesaared Naissaar ja Aegna pakuvad erakordseid võimalusi.

Team MONICA on alates 2001. aastast korraldanud Naissaarel ja Aegnal unustamatuid seiklusreise ja suvepäevi, tundes neid saari nagu oma viit sõrme. Meie klientide hulka kuuluvad enamus Eesti ministeeriume, riigiasutusi, koole ja paljud edukad firmad.

5 põhjust miks firma suvepäevad koos Team Monicaga teha

  • Erakordne kogemus. Meie pikaajaline kogemus ja teadmised võimaldavad pakkuda parimat suvepäevade korraldamise teenust. Meie klientide tagasiside on olnud ülivõrdes, kuna pakume tõeliselt meeldejäävaid elamusi.
  • Mitmekülgsed tegevused. Pakume laia valikut tegevusi, alates aardejahist ja fotojahist kuni DiscGolfi, rattamatkade ja giidiga ekskursioonidega militaarobjektidele. Meie tegevused sobivad kõigile vanusegruppidele.
  • Paindlikud majutusvõimalused. Naissaarel on võimalik majutada suuri gruppe, alates väikestest majadest kuni suurte majutuskohtadeni. Aegnal pakume intiimsemat majutust, mis sobib väiksematele seltskondadele.
  • Unikaalsed saareelamused. Pakume ainulaadseid elamusi, nagu suvepäevad Aegnal meeskonnamängude ja giidiga erilise saaretuuriga, mis jätab sügava mulje ja paneb aluse uutele traditsioonidele.
  • Soodustused ja paindlikkus. Pakume kuni 30% soodustust, kui otsus tehakse nädala jooksul. Lisaks pakume võimalust kohandada suvepäevi vastavalt eelarvele ja eelistustele, muutes iga ürituse unikaalseks.

Mille poolest erinevad suvepäevad Naissaarel ja Aegnal?

Naissaar pakub põnevaid militaarobjekte ja looduskauneid paiku, samas kui Aegna sobib ideaalselt ühepäevaste suvepäevade ja vaiksema keskkonna otsijatele.

Mõlemal saarel on oma unikaalne võlu ja pakutavad tegevused, mis teevad iga suvepäeva eriliseks. Aegal saab ainult matkata, kuid Naissaar on 6 korda suurem ja enamus vaatamisväärsusteni, mis asuvad sadamast umbes 20 km matkatee kaugusel, sõidetakse sõjaväe kastiautodega ja seejärel tehakse lühem matk objektini giidi juhendamisel. Lisaks kastiautodele liigutaks Naissaarel ka unikaalse kitsarööpmelise raudtee rongiga.

Rong_Naissaarel_metsas.

Vaata lähemalt suvepäevad Naissaarel.

Suvepäevade kohad ja majutus suvepäevadeks

Pakume mitmekülgset majutust alates köetavatest 9 kohalistes sõjaväe telkidest kuni mugavate 14–200 kohaliste majadeni.

Loe lähemalt  majutus Naissaarel

Majutus Naissaarel metsamajas.

Suvepäevad Aegnal meeskonnamängude ja giidi erilise saaretuuriga

Aegna saar on tuntud rahuliku atmosfääri ja looduskaunite paikade poolest. Meie meeskonnamängud ja saaretuurid giidiga pakuvad harivat ja lõõgastavat kogemust, mis toob kollektiivi kokku ja loob meeldejäävaid hetki.

Vaata lähemalt suvepäevad Aegnal.

Ühepäevased suvepäevad, päikeseloojangul tagasisõiduga

Team MONICA pakub ainulaadset võimalust nautida päeva täis seiklusi Naissaarel  ja lõpetada päev  meeldejääva päikeseloojangul tagasisõiduga linna. Täiuslik kombinatsioon aktiivsest päevast ja õdusast õhtust merel.

Vaata lähemalt ühepäevased suvepäevad.

Naissaare tuletorn.

Saare eripärast lähtuvad maastikumängud suvepäevadeks

Meie maastikumängud on loodud spetsiaalselt Naissaare ja Aegna unikaalset loodust ja ajalugu silmas pidades. Need tegevused pakuvad nii põnevust kui ka uusi teadmisi saarte kohta.

Rattamatkad Naissaarel giidi ja kastiga saateautoga

Avastage Naissaare ilu rattamatkaga, mida juhendab kogenud giid. Meie saateauto tagab, et kõik osalejad saavad nautida matka oma tempos, pakkudes tuge ja mugavust kogu teekonna vältel. Rattamatk võib sisaldada üle 10 huvipunkti külastamist 5–8 tunni jooksu koos vahepealse lõunaga metsas.

Ekskursioonid Naissaarel.

Naiselikult kaunis Naissaar – inimtühjade randade ja põlismetsaga

Naissaare inimtühjad rannad ja põlismetsad pakuvad ideaalset põgenemist argipäevarutiinist, kus saate nautida looduse rahu ja ilu.

Vaata Lähemalt Mida teha Naissaarel ?

Saladuslikud ja põnevad ajaloolised merekindlused Naissaarel ja Aegnal

Ekskursioonid Naissaarel  ja Aegna Ekskursioonid ning mõlema saare saladuslikud merekindlused pakuvad põnevat ajaloolist avastusretke, mis viib teid ajas tagasi ja näitab saarte strateegilist tähtsust.

Sisutihedad ühepäevased suvepäevad afterpartyga sadamas

Peale meeldejäävat päeva Naissaarel või Aegnal jätkub pidu meie korraldatud afterpartyga merel ja sadamas kuni 23.00-ni. See on suurepärane viis päeva lõpetamiseks, et veel viimaseid hetki koos kolleegidega nautida või Tallinna ööklubides ja baarides jätkata. Sobib eriti neile, kes soovivad  ööseks oma koju jõuda ja järgmisel päeval juba edasi liikuda.

Naissaare kirik.

Suvepäevad teistsuguses keskkonnas – naudi saarlaste elu ja kombeid

Naissaar ja Aegna pakuvad võimalust kogeda saarlaste elu ja kombeid, pakkudes teistsugust keskkonda tavapärastest suvepäevadest mandril.

Vaata lähemalt firmaüritused maal ja merel.

Aegna rand.

Suvepäevad üle mere ja seiklusega saarel, millest räägitakse veel aastaid

Team MONICA korraldatud suvepäevad on rohkem kui lihtsalt üritus – need on seiklus, millest räägitakse veel aastaid. Meie eesmärk on luua kordumatu kogemus, mis ühendab meeskonda ja jätab sügava mulje.

Soodsad ühepäevased suvepäevad vastavalt kliendi eelarvele

Meie soodsad ühepäevased suvepäevad on kohandatud vastavalt teie eelarvele, pakkudes paindlikkust ja võimalust nautida unustamatut päeva ilma suurte kulutusteta.

Suvepäevad kuni 9-le – Osta onlines praamipilet, ekskursioon ja toitlustus

Väiksematele gruppidele pakume võimalust nautida Naissaare ilu, ostes Naissaare praamipileti koos ekskursiooniga. See on suurepärane võimalus avastada saare võlusid väiksemas seltskonnas.

Team MONICA kutsub teid avastama Harjumaa väikesaarte imelisi võimalusi ettevõtte suvepäevade jaoks. Meie kogemus, pühendumus ja kirg tagavad, et teie suvepäevad jäävad kauaks meelde nii osalejatele kui ka korraldajatele.

Valige Team MONICA ja looge unustamatuid mälestusi Naissaarel ja Aegnal!

Vaata  lähemalt või küsi pakkumist:

https://monica.ee/uhepaevased-suvepaevad/
https://monica.ee/firmauritused/
https://monica.ee/suvepaevad-naissaarel/
https://monica.ee/suvepaevad-aegnal/

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.