Sisuturundus

Lihtsad näpunäited, kuidas krediidikonto aitab suviseid kulutusi planeerida

ESTO krediidikonto võib valmistada meeldiva üllatuse just kulude jaotamise näol.Foto:Shutterstock

Kui aastaid tagasi võtsid Eesti elanikud ootamatute kulutuste jaoks tihti kiirlaenu, siis viimasel aastal on üha popimaks saanud krediidikonto avamine. Krediidikonto abil on võimalik rahastada näiteks oma suvereisi või valmistuda sügiseks ja osta uus arvuti. 

Krediidikonto on ideaalne vahend nn hädaabi fondiks, mida saab kasutada nii suuremate ostude korral kui ka läbimõeldumalt. 

Jälgi ESTO krediidikonto partnerite sooduspakkumisi

Krediidikontot kasutades saab tihti paljusid tooteid soetada soodsamalt, sest teenusepakkujatel on erinevad kliendilojaalsusprogrammid. Suureks abiks on näiteks hooajalised allahindlused või krerdiidikonto pakkuja partnerite spetsiaalsed pakkumised. Sealjuures on boonuseks see, et kogu raha ei pea kohe krediidiandjale tagasi maksma. 

Krediidikonto aitab rahastada reisi

Nüüd, kui maailm on pärast pandeemiat taas avastamiseks lahti, on viimasel ajal populaarseks saanud krediidikonto heaks võimaluseks näiteks puhkusereisi rahastamisel. 

Nii ei pea kohe muretsema, kust vajalik raha korraga võtta, vaid saab kasutada virtuaalsel kontol olevat raha. 

Virtuaalkontol olevat raha saab oma pangakontole kanda igast maailma otsast ka  reisi ajal, kui peaks tekkima vajadus lisa rahaks. Selleks on vaja vaid internetiühendust. 

Lõpuks saab remondi lõpetada

Kes aga välisreisile minna ei soovi ja loodab hoopis kodus või suvituspaigas üht-teist kõpitseda, võib krediidikontot kasutada remondi tegemiseks. 

Kuna krediidikontol olevat raha ei pea korraga kasutusse võtma, saab tehtavaid kulutusi hajutada ja seejuures ei pea muretsema, et puhkuse lõppedes on kogu raha otsas. 

ESTO krediidikonto on lihtne ja mugav lahendus kõigile.Foto: ESTO

Mis see krediidikonto üldse on?

Krediidikonto on uutmoodi laen, kus laenuvõtjale luuakse virtuaalne krediit, millelt saab teha väljamakseid oma isiklikule pangakontole just siis kui seda vaja. Krediidikonto ühendab endas väikelaenu, krediitkaardi ja järelmaksu parimad omadused, sest laenu tingimused on sarnased väikelaenule, kuid konto toimib krediitkaardi põhimõtetel ning tasuda tuleb lepinguga määratud intressi ja laenumakset ainult vastavalt summale, mida oled kasutanud.

Kuidas krediidikonto töötab?

Krediidikonto puhul avatakse laenulimiit, mille summa sõltub sinu sissetulekust. Kui sul on avatud krediidilimiit, võid sa iga hetk sellelt raha kasutusele võtta – sa ei pea välja võtma fikseeritud summat, võid võtta krediidikontolt vaid osa rahast kasutusele ning intressi peab maksma ainult kasutusele võetud summa pealt.

ESTO krediidikonto eelised

ESTO krediidikonto erineb teistest eelkõige selle poolest, et ESTO on eraldi ökosüsteem, mis koondab enda alla erinevad makselahendused. Näiteks on kokku pandud limiidikonto, partnerite sooduspakkumised, mitmes osas maksmine ja järelmaks ning see kõik on hallatav ühes kohas. 

“See muudab krediidikonto klientide jaoks mugavaks ja kompaktseks. Siin on kindlasti oluline märksõna kiirus – raha saab kontole kanda vaid ühe klikiga,” ütles ESTO Eesti ärijuht Martin Ustaal.

Kuidas ESTO Konto toimib?

ESTO Konto saab avada tasuta vaid ühe minutiga ja nii on kohe olemas ka ligipääs igakuisele krediidilimiidile*. 

Sealt edasi saab kanda krediidisumma oma arvelduskontole ja alustada ostlemisega. Suurim eelis on aga see, et lisaks saab ESTO krediidikonto omanik igakuiselt eksklusiivseid koostööpartnerite sooduspakkumisi. ESTOl on üle Eesti rohkem kui 1200 koostööpartnerit. 

25 000 kasutajat

Ustaali sõnul kasutab ESTO krediidikontot Eestis igapäevaselt üle 25 000 inimese ning kasutajate arv kasvab pidevalt. Krediidilimiidid on personaalsed, s.t arvutatakse isikliku maksevõime alusel, kuid keskmised kasutuslimiidid jäävad 2000-4000 euro vahele.

ESTO on Eesti juurtega finantsteenuste ettevõte, mis ulatub aastasse 2017. Bränd sündis vajadusest uue põlvkonna makselahenduste järele, mis sobiksid nii lõpptarbijale kui ka kaupmehele.

ESTO pakub täna Baltikumi suurimat valikut erinevaid makselahendusi ning nende partnerite võrgustikku kuulub üle 1200 koostööpartneri ja 120 000 lõppkasutajat Eestis.

* Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused. ESTO on Sinu jaoks olemas, kuid soovitame iga finantsotsuse hoolikalt läbi mõelda.
ESTO pakub krediiti ESTO krediidikonto (krediidiliin) näidistingimustel: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 14.90% aastas on KKM 29.91%, tagasimaksete summa 1149€ ning kogusumma 1149€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud. Tutvu tingimustega https://esto.ee/esto-konto.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.