Kas oled märganud, et segadus kontoris muudab keskendumisvõime kehvemaks ning korras kontoris lendab töö kiiremini?

Kõik ettevõtted soovivad, et töötajad oleksid produktiivsed ja on valmis selleks ka kõvasti raha kulutama. Et töötaja saaks teha tööd võimalikult tõhusalt, on väga tähtis tagada talle kontoris mugav olemine. Sel teel on üks tähtis pisiasi – ei töötajad ega kontori külastajad kiida heaks segamini ruume ja korrastamatut töökohta. Siin saavad appi tulla puhastusteenused.

Puhtus ja kord ei tule iseenesest. Need on tunnus haritusest. Ja nagu kõikide suurepäraste asjadega, tuleb ka korra hoidmiseks ennast kasvatada.

Miks puhastusteenused?

Kui sul õnnestuks kulutada 10 minutit, et säästa terve tund, kas teeksid seda? Põhimõtteliselt – kui kulutad 10 minutit oma töökoha korrastamisele iga päev, võiks see säästa sulle tunde tulevikus. Aga põrandapesu, lambile kogunenud tolmu kõrvaldamine – vastik. Niipalju aega küll ei ole! Sellisel ebamugaval hetkel aitavadki erinevad puhastusteenused.

1. Puhastusteenused muudavad tuju paremaks.

Kas oled märganud, et kui sind ümbritseb korras ruum, siis on sul parem tuju? Princetoni ülikooli uurijad avastasid, et segadus viib keskendumisvõime alla.

Veelgi täpsemalt, inimese vaateulatusse sattuvad objektid küllastavad aju mõttetegevuse ning segavad keskendumast ja projekte ellu viimast.

2. Puhastusteenused suurendavad tootlikkust

Segadus tekitab negatiivseid emotsioone, see esindab lõpetamata tegevusi, kutsub esile ärritust ja psühholoogilisi traumasid nagu alaväärsuskompleks.

Seega on puhtad ruumid tunnus edukusest ning aitab tootlikkust tõsta.

3. Parem tervis

Eriti pärast Covid-19 pandeemiat on puhaste ja ohutute tööruumide tagamine muutunud ettevõtetes väga oluline. Aga see ei tähenda ainult suurte pandeemiate ära hoidmist. Ka tavaline nohu leiab tolmustes ja määrdunud ruumides kiiremini ohvri.

Puhastusteenused – kes on parim teenusepakkuja?

See on puhastusteenuseid pakkuv koristusfirma, kelle teenuseid kasutades saabub hea tuju. Princetoni ülikooli teadlased on seda tõestanud. Puhtas keskkonnas on töötajad rõõmsad, nende ärevus on väiksem, asjad saavad tehtud.

Millised puhastusteenused kõige rohkem töötajaid mõjutavad?

1. Akende pesu – puhastusteenused

On vist ilmselge, et puhtast aknast välja vaadates näib tulevik ilusam. Puhastusteenus akende pesu sisaldab endas klaaspinna ja aknaraami puhastust ning aknalaua pesemist.

Akende pesemisel kasutatakse spetsiaalseid akende puhastus- ja abivahendeid, mis tagavad kiire töö ning akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi.

2. Vaipade puhastus – puhastusteenused

On oluline märkida, et maailma parimate puhastusteenuste pakkuja teeb vaibad süvapuhtaks. Vaipkatted on sageli allergiate põhjustajateks ning lihtne tolmuimemine ei tee vaipasid allergiavabaks. Seda puhastusteenust saavad pakkuda ainult eriliste oskuste ja koolitusega ettevõtted, näiteks SPS Grupp.

3. Põrandate ja muude pindade puhastus

Erinevad kattematerjalid vajavad erinevat lähenemist. Nii ei saa ühtmoodi puhastada laminaat või parkettpõrandat või teha puhtaks haigla trepikäsipuud.

Enamasti kombineeritakse puhastusvahendeid, liigutusi või masinaid parima tulemuse saavutamiseks. See nõuab puhastusteenuste pakkujatelt aastatepikkust kogemust ja vahendite põhjalikku tundmist. Samuti töötajate koolitusprogrammi.

4. Pehme mööbli puhastus

Viimasest kliendikohtumisest on mööblile jäänud imelikud plekid, mis niisama nühkides ära ei tule? Diivanit seljas ju pesumajja ei vii… Probleemi ei ole, sest kui vaja, tulevad appi SPS Grupi puhastusteenused.

Pehme mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt kätte saada – mööbli puhastamine saadaolevate kemikaalidega jätab kemikaali mööblile ja seda koos mustusega. Seetõttu tuleb diivani keemiline puhastus tellida professionaalide käest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.