Rendi vaikuseruum oma kontorisse!

Ütle ei mürale kontoris ja astu kõige jätkusuutlikumasse vaikusesse terves maailmas.Fotod: Silen

Siiani on tipptasemel vaikuseruum olnud jõukohane vaid valitutele, nüüd muudab Silen Rent maailma parima vaikuse kättesaadavaks igaühele.

Soodne

Vaikuseruum on asendamatu igas töökeskkonnas, aga siiani on see auto hinnaga võrreldav investeering olnud kättesaadav vaid valitutele.

Silen Rent annab esmakordselt maailmas sulle võimaluse tuua vaikus oma kontorisse hinnaga alates 169 eurot kuus. Sina üksnes valid, millised vaikuseruumid, mitu tükki ja kui kauaks. Nii lihtne see ongi!

Mugav

Iga ettevõte on erinev. Ühes vajatakse võimalusi töötada vaikuses üksinda. Teises soovitakse segamatult üheskoos asju arutada. Kolmandas aga otsitakse kombinatsiooni mõlemast.

Silen Rent annab võimaluse kombineerida just sinu ettevõttele sobiv lahendus ja seda paari lihtsa klikiga. Kõik ülejäänu tarnest paigalduseni tehakse ära sinu eest.

Jätkusuutlik

Kõik Sileni vaikuseruumid on 100 protsenti süsinikuneutraalsed ja vaid mõneeurose energiakuluga aastas.

Kui ruumi rent lõpeb, liigub põhjalikult puhastatud vaikuseruum edasi järgmisele kasutajale. Raisku ei lähe ja üle ei jää midagi.

Ütle ei mürale kontoris ja astu kõige jätkusuutlikumasse vaikusesse kogu maailmas. Loe lisa Silen Rent kodulehelt ja rendi oma tippmargi vaikuseruum juba täna!

Globaalne liider

Silen on auhinnatud globaalne liider vaikuseruumide innovatsioonis.

2018. aastal Eestist alguse saanud ettevõte on tänaseks kanda kinnitanud enam kui poolesajas riigis üle maailma ja Sileni vaikusest on saanud asendamatu kaaslane maailma TOP 10 nimistu ettevõtetes.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.