Soovid juurde lao- ja tootmispinda? Meil on sulle hea lahendus

Termetis masstoodangut ei tehta, tootja on paindlik ja kliendile pakutakse nii-öelda rätsepaülikonda.Fotod: Ternet

OÜ Termet toodab tugeva karkassiga, vastupidavaid PVC-kaarhalle, mis sobivad just põhjamaisesse kliimasse. Selliseid kaarhalle kasutavad Eestis enamasti põllumehed, kes hoiustavad neis suure pindalaga hallides põllutehnikat, aga ka näiteks vilja. Samas sobib see angaar vastava sisustuse lisamisel ka näiteks lambalaudaks.

Termeti klientide hulgas on ka puidutööstusettevõtteid, kes kasutavad halle materjali ladustamiseks. Väiksemad kaarhallid kõlbavad hästi autosuvilate, paatide ja muu sarnase hoidmiseks.

Masstoodangut ei tehta

Kõik Nordhalli kaarhallide mudelid on ettevõte ise välja töötatud ning üks Termetis toodetud hallide suur eelis on see, et need on tugeva karkassiga. Mudelivalikus on ka angaare mille katuse ruutmeeter peab taluma kuni 2,7 tonni raskust lumekoormust, kuigi tegelikkuses kaarhall praktiliselt ei hoiagi lund peal – see libiseb lihtsalt maha.

Nordhalli karkassi metalldetailid on nii seest kui väljast tsingitud ja kuumtsingitud tooted peavad kaua vastu. Suurematele hallidele on võimalus paigaldada nii veekindlast vineerist liuguksi kui ka ülestõstetavaid garaažiuksi.

Masstoodangut Termetis ei tehta, tootja on paindlik ja tuleb ostja soovidele vastu, tehakse nii-öelda rätsepaülikonda. Halli pikkus, kõrgus, uste asukohad ja PVC-katte värv on kliendi otsustada. Kui vaja, pannakse kaarhallile ka rattad alla. Nii on tehtud näiteks siis, kui klient soovis, et halli saaks asfaltplatsil nihutada vastavalt vajadusele.

Vundamenti vaja ei ole

Nordhalli kaarhall ei vaja vundamenti, halli raam ankurdatakse vaiadega maa sisse. Olenevalt halli suurusest kulub paigaldamisele  kaks-kolm päeva.

Nordhalli ruutmeetri keskmine hind jääb 70 euro kanti, investeering halli tasub ennast igati ära, sest PVC-kate peab vastu lausa 25–30 aastat.

Ettevõtte omaniku ja tegevjuhi Margus Griffeli sõnul on nende  põhiturg Soomes. Veel mõni aeg tagasi oli aastas müüdud hallide kogupindala ligi 15 000 ruutmeetrit, tootmismahud on püsinud stabiilsena vaatamata heitlikele aegadele.

Rohkema info saamiseks saada e-mail margus@termet.ee või helista 534 92 250, hinnapakkumist saad küsida siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.