Kuraditosin õnnelikku! Neil Eesti ettevõtetel tasub silm peal hoida

Loomeinkubaatori korraldatud kohtumisõhtul said kõik uued alustajad omavahel tuttvaks.Foto: Loomeinkubaator

Loomeinkubaatori uuenenud inkubatsiooniprogrammi võeti vastu 13 uut ambitsioonikat ettevõtet. 

Programm kestab üheksa kuud ning selle aja jooksul panustavad äri kasvamisse inkubaatori konsultandid ja oma ala tippekspertidest ärimentorid. Lisaks toimuvad erinevad koolitused ja sündmused.

Kevadel toimus kaks hindamiskomisjoni, kus ettevõtete esitlust ja äri tutvustust hindasid Kari Maripuu, Krista Kink, Helen Lang, Ionel Lehari, Ruth Helene Melioranski ja Margus Alviste. Hindamiskomisjonide eel toimus enam kui 40 ekspertpaneeli.

Inkubatsiooniprogrammis osalevad

MINU KODUKONTOR – Kõrgkvaliteetne kirjutuslaua lahendus kodukontorisse, mis lahendab probleemi kodus töötamisel – töö- ja eraelu vahel piiri tundmine, tööasjade korras hoidmine ja hoiustamine.

NUCKÖ fashion – Ettevõte, kes valmistab kvaliteetseid kombinesoone naistele, meestele ja lastele. Kombinesoonid on valmistatud softshell-materjalist, mis on elastne, vetthülgav, hingav ja tuulekindel.

Firmafitness – Firmafitness edendab terviseürituste ja meeskonnakoolituste kaudu ettevõtete töötajate tervist, produktiivsust ja õnnelikkust.

Mediamodifier API – Mockup APi teenus, mis on rakendusliides makettide integreerimiseks ja renderdamiseks veebirakenduste back-end’is. Missioon on vähendada suhtlemiskulu loovisiku/ettevõtte ja lõpptarbija vahel.

Furn sisustus – Esimene Eesti disainmööblit koondav platvorm.

Tuuli Pruul & Kopli Sound Stuudio – ​Muusikaloome stuudio nii professionaalidele kui algajatele. Täiskasvanute pilliõpe nullist inspireerivas Põhjala tehase loomelinnakus​.

Liisa Kanemägi – Liisa Kanemägi eksperimentaalsed kudumid pakuvad kandjale ekstsentriliselt šikke väljendusviise, tagades erilisusetunde ja kunstniku kohalolu. 

Singability – Ettevõtte asutaja Susanna Aleksandra on laulja, laulukirjutaja ja sõnade autor, kes on loonud uue laulukooli ja koolituskeskuse, mille eesmärk on aidata lauljatel avada oma tõeline potentsiaal.

Ruumijuhtimine – Asendamatu konsultatsioonipartner suurte ruumimuutuste juhtimisel. 

Tengelpung – Tengelpung pakub 99,99% signaalivargustevastast kaitset autovõtmele, pangakaartidele ja nutiseadmetele. Tooteid luuakse mööblitehaste premium-klassi nahajääkidest.

Leinakool – Leinateadlikkuse, leinanõustamise koolitused ja täiendusõppe teenus. 

Eloval – Kodumaine valgustitootja. Elovali valgustid on mõeldud kodudes ja avalikes ruumides hea valgustuse ja hubase meeleolu loomiseks.

Insight Estonia – Eesti haridussüsteemi temaatilised õppereisid.

Ettevõtjad, keda seekord programmi vastu ei võetud, saavad võimaluse liituda eelinkubatsiooniga. Järgmine inkubatsiooniprogramm stardib juba sügisel. Lisainfo Loomeinkubaatori kodulehel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.