Oled juhatuse liige? Arvuta juhtimisriskide kindlustuskulu!

IIZI finantsriskide valdkonna juht Helen Evert.Foto: IIZI

Õnnestunud juhtimisotsused toovad kasu nii ettevõttele kui juhile, kuid sageli ei teadvustata, et otsustega eksimisel on mängus juhi isiklik vara. Majanduse jahtumisel sagenevad paratamatult juhtimisvigadega seotud vaidlused ja suurenevad nõuded. Vastutusega kaasnevaid riske ei tohiks jätta tähelepanuta.

IIZI finantsriskide valdkonna juhi Helen Everti sõnul otsivad ettevõtjad viimastel aastatel üha enam juhtimisriskide kindlustamiseks võimalusi, mistõttu oli vajadus kiire ja mugava veebilahenduse loomiseks, et juht saaks kohese ülevaate ja hinnatunnetuse.

IIZI juhatuse liikme vastutuskindlustuse veebikalkulaator arvutab teie eest, millises suurusjärgus on firma juhatuse liikme vastutuskindlustuse aastamakse.

Arvuta juhtimisriski kindlustusmakse

Helen Evert esineb 19. septembril seminaril: Juhtide kasvav vastutus ESG valdkonnas, mis toimub Fotografiskas. Tule IIZI Kindlustusmaakler AS ja Advokaadibüroo Soraineni korraldatavale seminarile ja saa teada ESG-reeglite rikkumisega kaasnevast juhi vastutusest ning kindlustamise võimalustest. Loe täpsemalt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla