Kuula: Ärikäik #28 – Kuidas tütrele antud lubadus viis laste mängumajade tootmiseni ja kes on põhiturul USAs kuulsamad kliendid

Hendrik Paimets ja Jaan Vendla toodavad laste mängumaju, mida saab mõnekümne minutiga kokku panna.Foto: A2 Disain

Ärikäigu 28. osa külaliseks on Jaan Vendla ja Hendrik Paimets, kes ehitavad lihtsasti kokkukäivaid ja pika kasutusega skandinaavia stiilis laste mängumaju.

Mängumajade ehitamise mõte küpses Jaani peas pikalt. Soov oli leida lahendus, mis võimaldaks emadel-isadel maja kiiresti kokku panna. Nüüd ehivad A2 Disaini mängumajad paljude USA ja Eesti kodude aedasid. Tihti sünnib disain koos kliendiga, kes soovib endale aeda näiteks oma kodu minikoopiat.

Kuuleme ka, miks otsustati tootma hakata Eestis, miks kaalutakse selle kolimist USAsse, kes on mängumajade kuulsamad kliendid ja kuidas lapsed on aidanud majade disaini täiustada.

Saatejuhid on Geeniuse ajakirjanikud Rauno Uusleer ja Martha-Beryl Grauberg.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla