Kuula: Ärikäik #29 – Kuidas AI ettevõtjale appi saab tulla ja miks on hea, et ta veel Mart Juure tekste luua ei suuda

Pildi saates osalejatest genereeris Midjourney. Ülesande andis talle Jarmo Tuisk, kelle kujutis on pildil esiplaanil. Kes on aga teised kolm, võib igaüks ise otsustada.

Ärikäigu 29. osas tuleb juttu loova tehisintellekti tööriistadest ja sellest, kuidas neid enda ja oma ettevõtte elu lihtsustamiseks targalt ära kasutada. Külas on AI-tööriistade fännid Jarmo ja Kristiina Tuisk, kes on asunud oma teadmisi tehisintellekti kohta jagama ka ettevõtjate ja õpetajatega.

Kuuleme, kuidas Jarmo ja Kristiina AI-ni jõudsid, miks on see maailmamuutev teema ning millised tööriistad on nende arvates kõige kasulikumad?

Saame teada ka, mis on AI peamised võlud ja valud, miks ei suuda tehnisintellekt luua tõeliselt säravaid tekste ja miks see tegelikult on hea.

Saadet juhivad Geeniuse ajakirjanikud Linda-Liis Laikoja ja Martha-Beryl Grauberg.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla