Kuula: Ärikäik #30 – Kuidas LinkedIn enda ja oma ettevõtte kasuks korralikult tööle panna ja mida seal kindlasti teha ei tohiks?

"Ärikäigu" saates käis külas LinkedIni asjatundja ja koolitaja Indrek Põldvee koos oma sõbra Apolloga.Foto: Geenius

Ärikäigu 30. osas räägime sellest, miks peaksid Eesti ettevõtted töötajaid ja koostööpartnereid otsides LinkedIni poole vaatama ning milline potentsiaal selles platvormis peitub?

Külas on LinkedIni võimaluste avardaja Indrek Põldvee, kelle ettevõte B2B Growth on korda teinud tuhat LinkedIni profiili. Stuudios aitas head meeleolu luua ka ettevõtte müügijuht, 1-aastane Apollo.

Kuuleme ka sellest, kui palju ollakse nõus tasemel LinkedIni profiili eest maksma, kas 10 miljardi kasutajaga platvormil levinud positiivsus on päris või võlts ning kes on Eesti LinkedIni staarid.

Saatejuhid on Geeniuse ajakirjanikud Martha-Beryl Grauberg ja Rauno Uusleer.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla