Hiljuti kajastasime, et Eesti päritolu visuaalefektide ettevõte FrostFX on nomineeritud valdkonna kõige prestiižsemale auhinnale. Nüüdseks teame, et ettevõte tegi ajalugu ning tuli Visual Effects Society (VES) galalt koju kategooria “Outstanding Compositing & Lighting in an Episode” võitjana.
Auhind võideti HBO sarja “The Penguin” episoodi “After Hours” eest. FrostFX võitis kategoorias, kus konkurentideks olid suurproduktsiooniga “Star Wars: Skeleton Crew” ja “Shōgun”.
Eesti Filmi Instituudi Facebooki postituses kirjutab ettevõtte asutaja ja tegevjuht Marko Post suure tunnustuse kohta nii: “See võit on ikka päris eriline. Kui me 2008. aastal FrostFX-i alustasime, oleks selline tunnustus tundunud utoopilisena. Los Angeleses seisime koos maailma tippudega ja tõime võidu Eestisse. Me ei võitnud mitte ainult tehnilise teostuse eest — see oli meie võime luua atmosfääri, mis pani vaatajad unustama, et nad vaatavad visuaalefekte.”
See lugu on PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus:
- Piiramatu ligipääs DigiPRO, E-kaubanduse, RMP, Rikka Geeniuse ja Ärigeeniuse artiklitele.
- Ligipääs veel seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
- Soodushinnaga sissepääs Geeniuse üritustele.
- Soovi korral ajakiri Digi paberil.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.