Sisuturundus

Kodulehe tegemine tundub lõputu hädaorg? Lihtne tööriist säästab aega ja toob edu

Kui pead ettevõtet juhtima, ei saa sa raisata aega ribareklaamide nikerdamisele, libiseva videoga avalehe täiustamisele või 75 erineva alamlehe loomisele. Lisaks ei pruugi sinu pingutus kliendile korda minna, sest teda võib peletada kas liiga kirev välimus või liiga keerukas ülesehitus. Foto: Voog

Kujutle, et sul on edukas ettevõte või soovid enda tehtud töö viia rohkemate inimesteni. Kuidas seda saavutada? Lihtne vastus – ehita veebileht. Aga kuidas seda teha? Vajad vaid lihtsat veebileheprogrammi, mida soovitatavalt saad enne lehe loomist ka tasuta proovida.

Voos sobiv lahendus juba olemas! Stuart Garlick, toob artiklis välja paar kodulehe ehitamise põhitõde ning selgitab, kuidas kõigest 15 minutiga luua suurepärane veeb, kasutades Voo unikaalseid kujundusi.

Lahtiütlus: artikli autor töötab küll Voo jaoks, aga samas on ta veetnud ka palju rõõmutuid tunde oma viletsate tehniliste oskustega WordPressi tööriistakastiga maadeldes ja püüdes teha kaastööd mõne kliendi veebilehe jaoks.

Ehita enda veebileht mõne minutiga!

Kui pead ettevõtet juhtima, ei saa sa raisata aega ribareklaamide nikerdamisele, libiseva videoga avalehe täiustamisele või 75 erineva alamlehe loomisele. Voo unikaalseid kujundusi kasutades saad suurepärase veebilehe luua kiiresti ja lihtsalt. Foto: Pexels

Lihtne veebileht, lihtne töö, lihtne elu?

Kui inimesed külastavad sinu ettevõtte veebilehte, huvitab neid, kuidas saad sina neid aidata ja mis see neile maksma läheb. Võta need kaks küsimust oma veebilehe aluseks ja oledki juba astunud suure sammu soovitud edu suunas. 

Liiga paljud ettevõtted keskenduvad kõrvalistele asjadele nagu näiteks huvitavad lood, mis firma telgitagustes juhtuvad. See on küll lõbus, aga selleks, et külastajad tahaksid selliseid lugusid lugeda, pead neid esmalt köitma oma toote või teenusega.

Voog pakub sulle kliendi köitmiseks sobilikke tööriistu, sest Voo ainulaadsed kujundused on sihilikult loodud lihtsad, et saaksid kasutada täpselt seda, mida vaja ja väärtuspakkumist paljude lisadega liiga keeruliseks ajamata. 

Lihtne veebileherakendus: sinu paindlik abimees

Selleks, miks tasub valida lihtne veebilehe ehitamise ja veebimajutuse pakkuja, leidub palju põhjuseid. 

Esiteks aeg – kui kasutad kõiki teenuseid ühtse paketina, võidad palju väärtuslikku aega. Kui pead ettevõtet juhtima, ei saa sa raisata aega ribareklaamide nikerdamisele, libiseva videoga avalehe täiustamisele või 75 erineva alamlehe loomisele. Lisaks ei pruugi sinu pingutus kliendile korda minna, sest teda võib peletada kas liiga kirev välimus või, liiga keerukas ülesehitus. 

Kui oled näiteks restoraniomanik, kelle lehel tutvustatakse erinevaid menüü osi eraldi alamlehtedel, ei pruugi klient nii kaugele klõpsatagi. Lihtne veebilehe loomise tööriist koos veebipoe mallidega, mida Voog pakub, tähendab jaemüügifirma viimist järgmisele tasemele ilma, et pea huugama hakkaks.

Üks asi veel – Google ja veebilehe optimeerimine, et see pääseks otsingutulemuste tippu (praktika, mida nimetatakse SEO-ks ehk otsingumootori optimeerimiseks ja mis katab ka teisi registreid, nagu Bing), on praegu üks kuumemaid teemasid. Seda seetõttu, et Google muudab pidevalt algoritmi, et otsingutulemused oleksid kasutajale vajalikumad. Google’i viimase uuenduse järgi eelistatakse veebilehti, mis töötavad edukalt ka mobiilides. Voos saad oma saidi SEO seadeid hallata ühest kohast ja muuta veebileht otsingumootoritele atraktiivsemaks.

WordPressi lehed ei ole reeglina mobiili jaoks kohandatud. See tähendab, et arvatavasti pead soetama lisamalli ja isegi mingisuguse plugina, et veebileht näeks hea välja ka nutitelefonides ja tahvelarvutites. Voole pole see mingi probleem, sest veebilehtede optimeerimine kaasneb kõikide kujundusmallidega.

Voo Sapporo mall tava- ja mobiilivaates

Lihtne veebileheprogramm õpetajatele: juhtumianalüüs

Õpetajad näevad end üha enam teenusepakkujatena ning eelkõige kehtib see võõrkeelte eraõpetajate ja ärikoolitajate puhul, kes käivad kontorist kontorisse seminare ja töötubasid tegemas. 

Selleks, et mitte üksnes ellu jääda, vaid eraõpetajana ka edu saavutada, on vaja veebilehte. See ei pea olema uhke, aga peab ütlema, millega sa tegeled, palju teenus maksab ja kuidas sinuga ühendust võtta.

Voos on selleks täiuslik mall: Rotterdam. See on klassikalise välimusega kujundus, kus leidub piisavalt tühja ruumi, et juhtida tähelepanu tõeliselt tähtsale, aga näeb väga hea välja kõigi teiste moodsate veebilehtede kõrval. 

Kui ettevõtted ja eraisikud koolitajat otsivad, soovivad nad sageli lihtsat väärtuspakkumist ehk kas see õpetaja oskab mind antud aines paremaks muuta. Kui kasutad Rotterdami või sellesarnast malli, saad koolituslehe kujundada nii, et see vastaks just sellele küsimusele.

Kas Voog ongi see lihtne veebilehelooja, mida sa vajad?

Kohe, kui Voogu esimest korda sisse logid, pakutakse sulle kõigi vajalike tegevuste esmakordseks tegemiseks õppevahendeid. 

Voog on lihtne veebilehe ehitamise vahend, mis on täpselt see, mida ta olla lubab – ei sunni ärijuhte ja spetsialiste mõistatama, kuidas veebilehte üles seada, vaid laseb vajalikke elemente lohistada ja õigele kohale kukutada, ilma et piltide, teksti ja ikoonide järjestamisel tekiks raskusi. 

Kas Voog ongi just see lihtne asi, mida veebilehe ehitamsieks vajad? Selles veendumiseks loo tasuta Voo konto ja katseta. Usume, et sulle avaldab muljet, milliseid tulemusi suudad kõigest 15 minutiga saavutada. 

Kui seda ei juhtu või sul on küsimusi, kuidas edukat ettevõtte veebilehte ehitada, siis võta ühendust Voo kasutajatoe meeskonnaga ning sind aidatakse iga küsimuse puhul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.