Sisuturundus

Tuhkatriinu, Jennifer Lopez ja jumal: kes on maailma kuulsamad koristusteenuste pakkujad?

Millal oli jumal koristaja? Kes on mr Veritably? Missugune nägi Morgan Freeman välja majahoidjana? Ja missugused kuulsused koristajate nimekirja veel kaunistavad?Foto: Shutterstock

Tõenäoliselt arvavad paljud, et professionaalsed koristusteenused on igav, alandav, ebainspireeriv, üksluine ja kahtlemata põnevusevaba. Me võime tõestada, et te eksite!

Kas olete kunagi uurinud, kui paljude populaarsete tegelaste jaoks on koristusteenused muutunud kinnisideeks ja nad on selle poolest kuulsad? JLO sai sellega hakkama, Roselyn Sanchez sai samuti hakkama ja isegi jumal oli kunagi koristaja (lugege lihtsalt edasi), rääkimata ühest kõigi aegade jumaldatuimast Disney printsessist.

Päriselus võivad sellised peategelased olla elupäästjad, kui käes on koristustööde või muude tülikate toimetuste aeg. See on üks peamisi põhjusi, miks oleme koostanud nimekirja nii erinevatest, kuid võrdselt väärtuslikest tegelastest, ilma kelleta poleks koristusteenused nii lõbusad.

Monica Geller, “Sõbrad”

Me suundume tagasi 90-ndatesse, sest missugune oleks see koristamisega seotud nimekiri, kui sellest jääks välja Monica Geller?! Sõprade viimane osa oli eetris rohkem kui kümme aastat tagasi, kuid seda imelist kampa on võimatu unustada.

Lõppude lõpuks oli see sari hiljem paljude telesaadete inspiratsiooniallikaks, mõjutas nii moodi, soenguid kui ka meie elu, kuigi keegi ei mõistnud, kuidas see jäljendamatu sõpruskond sai endale lubada elada ühes maailma kõige kallimas linnas, ilma et neil oleks stabiilset töökohta või elukutset.

Tuletame meelde mõningaid Monica Gelleri parimaid hetki, sest kui tahame puhtust täpselt hinnata, peaks see käima järgmiselt: puhas – puhtam – kõige puhtam – Monica puhas.

Mr Muscle bränding

Kui veetsite 90-ndate alguses palju aega teleri ees, pole mingit võimalust, et olete Mr Muscle’i reklaamidest ilma jäänud. Kes võiks unustada selle kõhna ja nõrga välimusega mehe valgetes sokkides ja bokserites, et värviga kokku sobitada?

Tema on see, kes õpetas meile, et puhastamise puhul ei ole kõhulihased tähtsad – lõppude lõpuks on kõige jaoks olemas Mr Muscle. Ja kuigi bränd kasutab tänapäeval multifilmilihaste superkangelast oma firmareklaamides, ei unustata närust kutti kunagi.

Nautige originaali nende kahe videoga, mis on pärit otse möödunud aastatuhandest.

Kui tahad teada, millal oli jumal koristaja, kes on mr Veritably, missugune nägi Morgan Freeman välja majahoidjana, missugused kuulsused koristajate nimekirja veel kaunistavad ning kuidas pääseda tundest, et koristamine tahab tappa, loe edasi veebilehelt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.