MyDello logistikablogi

Logistilisest peavalust tüdinenud Läti esimene ükssarvik kutsus appi eestlased

MyDello on tegemas edukat koostööd Läti esimese ükssarviku Printfuliga.Foto: Shutterstock

MyDello on turul olnud veidi üle poole aasta, kui oma tegevust alustati Baltikumis käesoleva aasta maikuus. Selle ajaga on klientide arv kasvanud enam kui kahe tuhandeni. Üks edulugu on Läti klient Printful, kelle näol on tegemist esimese ükssarvikuga Lätis. Printfuli jaoks sai partnerluse juures otsustavaks asjaolu, et koostöö MyDello logistikaplatvormiga muudab kogu protsessi imelihtsaks.

Koostöö põhineb kvaliteetsel suhtlusel

Printful oli parasjagu otsimas endale logistikapartnerit, kui nende poole pöördus MyDello. “Meile tekkis kohe alguses tunne, et nende pakutud teenus põhineb kvaliteetsel suhtlusel,” räägib Printful Euroopa juht Raivis Pētersons.

Kui seniste partneritega pidi ise jälgima, kus mingid saadetised parasjagu asuvad või millal võiks kaup kohale jõuda, siis koostöös MyDelloga toimub kogu protsess väga orgaaniliselt, mis on märgatavalt kaasa aidanud ettevõtte sisemiste protsesside hõlbustamisele, sest enam ei pea tegelema nii palju ettevalmistustöödega ning paberimajandusega. 

“Me saame neilt selged tarneajad ning meil on kogu aeg olemas teadmine, kus toode asub,” selgitab Pētersons.

Lisaks võimalus tellida saadetisi üle kogu maailma

MyDelloga koostöö puhul väärtustab Printful kõige enam ettevõtte iga sammu kohta antavat infot – millal veos vastu võetakse, kus see mingil ajahetkel asub või mitu päeva on kohalejõudmiseni jäänud. Samal ajal võimaldab MyDello taotleda saadetisi erinevatest riikidest üle kogu maailma soodsatel ja konkurentsivõimelistel tingimustel.

“Klient ootab, et suhtlus partnerite vahel on väga oluline ning seda MyDello pakub,” lisab Pētersons, kes soovitab MyDello platvormi just siis, kui ettevõtte soovib oma tegevust parendada ja tarneaegadest ning hinnatingimustest selgemat ettekujutust saada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.