Standard Booksi blogi

Mõtled uuel aastal raamatupidamisprogrammi vahetamisele? Proovi populaarset äritarkvara tasuta!

Õige raamatupidamisprogramm aitab tööd lihtsustada.Foto: Shutterstock

Kui sinu ettevõttes on kasutusel üldjuhul finants, ost, müük ja ladu, siis sobivad sulle enamus Eestis pakutavaid raamatupidamisprogramme. Kuid kui olemas olevast tarkvarast jääb väheks ning soovid enamat, siis võta kasutusele populaarne äritarkvara Standard Books, mis on tänaseks olnud Eesti turul juba 30 aastat. 

Huvilised saavad esimesed 3 kuud programmi tasuta kasutada. Kõik selleks, et kasutaja saaks veenduda programmi sobivuses ning põhjalikult kõikide äritarkvara võimalustega tutvuda. Põhipaketi hinna sees on juba üle 20 erineva mooduli sh hooldusteenindus, logistika, müügihaldus jpm. Moodulite valik on laialdane toetamaks erinevate osakondade tööd. Standard Booksil on ka väga paindlik API liidestus, mis tähendab, et on võimalik välised keskkonnad ühendada oma raamatupidamisprogrammiga, saades ülevaatliku info ühes süsteemis. 

Standard Booksi kasutamise teeb mugavaks: mugav ja kiire töökeskkond; erinevad klahvikombinatsioonid; aruannetelt alamdokumentideni avatav funktsionaalsus (drilldown); mitme akna süsteem. Kõik need on eelised, mida veebibrauserid alati ei võimalda.

Olemasolevad kasutajad soovitavad

Standard Booksi äritarkvara pakkuja Excellent Business Solutions Eesti AS küsib juba 5ndat aastat kasutajate käest tagasisidet tootele ja klienditeenindusele. Soovitusindeks on maailmas levinud kliendisuhte tugevuse kiire ja mugav mõõtmismetoodika, mis tugineb lihtsale küsimusele: “Kui tõenäoliselt te soovitaksite antud teenust või toodet oma sõbrale või äripartnerile?” Viimase soovitusindeksi tulemus oli rekordiliselt 37 protsenti, mis näitab klientide kasvavat rahulolu. 

Siinkohal toome välja viimasest soovitusindeksist 3 märksõna:

 • Standard Books on mugav
  „Loogilise ülesehitusega, mugav, muudatused reaalajas, hea tugi probleemide korral.“
 • Kiire abi
  „Kiired, sõbralikud ja rahulikud konsultandid.“
  „Teenindajad teavad tarkvara ja tunnevad ka programmi hingeelu.“
  „Hea on teada, et igale probleemile saab alati abi. Klient on nende jaoks kuningas.“
 • Pakutava tarkvara funktsionaalsus vastab minu ettevõtte vajadustele
  “Vastab täielikult minu ettevõtte vajadustele”
  „Mulle on oluline, et kui on kogemata midagi läinud valesti, siis on lihtne leida viga ja ka seda parandada. Mõne teise programmiga on parandamine ja vea otsimine tehtud väga keeruliseks.”

Excellent saatis välja ka talvise soovitusindeksi küsimuse, mille vastuseid alles kogutakse. Kuid eelmisest soovitusindeksi tulemusest saab lugeda SIIT. 

Tuntud ettevõtetest kasutavad Standard Booksi – Rudus AS, Plastok OÜ, Mööbliait AS, Betoonimeister AS, Marintech Group OÜ, Adven AS, Balen OÜ, Meditsiinigrupp AS jpt. Kõik on väga erinevad ettevõtted, kuid leidnud just oma valdkonna jaoks kasulikud funktsioonid Standard Booksi äritarkvarast. Loe lähemalt, kuidas teised ettevõtted on programmi oma kasuks tööle pannud SIIT
Veendu ise äritarkvara sobivuses ning proovi Standard Booksi! Tutvu lähemalt pakkumisega SIIT

Äriasjade haldamiseks on mõistlik kasutada majandustarkvara. Vaata, kuidas ettevõtted on Standard Booksi äritarkvara enda kasuks tööle pannud ning tutvu võimalustega lähemalt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.