Tööstuslik põrandapesumasin annab mitmeid eeliseid

Tööstuslik põrandapesumasin võib tappa kuni 99,99% rohkem tavalistest bakteritest kui käsitsi puhastamine. See tagab, et kõik, kes teie ruume kasutavad, on paremini kaitstud mikroobide ja haigestumise eest.Foto: tootja

Tööstuslik põrandapesumasin hooldab põrandat ja võimaldab põrandate sügavpuhastust, poleerimist ja vahatamist. See säästab aega, tehes korraga palju töid. Samuti tagavad need masinad põrandapindade korraliku puhastamise, mis on eriti oluline pandeemia ajal.

Põrandapesumasina kaks peamist tüüpi

Ettevõtte Avera valikus on kaks peamist põrandapesumasinate tüüpi. Tööstuslikud põrandapesumasinad võivad olla pealistutavad ja järelkäidavad. Millise valite, sõltub ruumi tüübist, mille jaoks seda vajate ja ka puhastamise tüübist.

Ilmselt on nimetused juba iseennast selgitavad, aga olgu siiski üle rõhutatud, et pealistutav põranda pesur on akuga põrandapesumasin, mille peal te puhastamise ajal istute. Umbes nagu muruniiduk, aga muru niitmise asemel on tegemist põrandate puhastamiseks kasutatava puhastustehnikaga. Selline tööstuslik põrandapesumasin sobib kõige paremini suurtesse ruumidesse ja sellel on võimas puhastus.

Järelkäidav tööstuslik põrandapesumasin on nagu tolmuimeja, millest tuleb puhastamise ajal kinni hoida. See sobib kõige paremini kitsastes ruumides, sealhulgas koridorides ja kauplustes, kuna see on hästi manööverdatav, vaikne ja hõlpsasti hooldatav. Nagu eelpool mainitud müüb Avera nii ühte kui ka teist tüüpi põrandapesumasinaid.

Tööstuslik põrandapesumasin toob kasutamisel mitmeid eeliseid

Aja ja raha säästmine on kõige suuremad eelised, ehkki parim põrandapesumasin maksab kuni väikese sõiduauto hinna, kuid eeliseid on teisigi.

Tööstuslik põrandapesumasin võib tappa kuni 99,99% rohkem tavalistest bakteritest kui käsitsi puhastamine. See tagab, et kõik, kes teie ruume kasutavad, on paremini kaitstud mikroobide ja haigestumise eest.

Samuti kuivatab tööstuslik põrandapesumasin põrandat ja ei jäta põrandale niiskeid pindu, mis võivad põhjustada libisemist. Seega põrandapesumasina kasutamine mitte ainult ei kaitse teie kliente ja töötajaid, vaid kaitseb ka teatud ohtudest tulenevate lisakulude eest.

Avera valikus olev puhastustehnika vähendab energiatarbimist ja säästab põrandate pesemiseks kuluvat vett kuni 70%.

Kuidas Avera valikust endale sobiv põrandapesumasin valida?

Enne konkreetse puhastusmasina valimist peate arvestama mitme teguriga. Mõelge näiteks sellele, millise ruumi jaoks põrandapesumasinat vajate ja millist mustust masin tavaliselt puhastab. Avera poolt müüdavad pealistutavad põranda pesurid on paremad keerulisemaks puhastamiseks. 

Tööstuslik põrandapesumasin võib olla aku- või võrgutoitega. Kui see on akutoitel peate mõtlema, kas aku kestab töö lõpetamiseks piisavalt kaua ja kui see on võrgutoitel, siis kas juhe ulatub vajalike piirkondadeni ilma pistikupesasid vahetamata. 

Sõltumata vajadustest ja eelistustest on Avera valikus olemas just teie soovidele vastav tööstuslik põrandapesumasin. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla