EveryPay blogi

Detsembri ostuhullus paneb kauplejad proovile. Kuidas olla kindel, et kõik kliendid rahule jäävad ja kaubad ostetud saavad?

Internetis poodlemine on tehtud nii mugavaks, et seda saab teha ka kodus diivanil lösutades.Foto: Shutterstock

Detsember on enamasti poodnikele magus aeg, sest rahvas otsib jõulukinke ja on niisama ka pisut heldem ostleja. Kuna poodides ringi jooksmise kõrval muutub üha populaarsemaks e-poodlemine, siis peab kaupmees olema kindel, et ta on jõulusaginaks ka internetis valmis.

Veebipoe omaniku suurim õudusunenägu on olukord, kus klient on e-poest leidnud just selle ideaalse kingi, kuid oh häda, selle eest ei ole kuidagi võimalik tasuda. Kas ei sobi maksekaart, või tuleb ette mõni muu tõrge. 

Kuidas siis teha kindlaks, et ost ei jää katki pooliku makselahenduse tõttu, kus kaupa osta üritavad kliendid ei saa maksta, sest ettevõtte valitud makselahendus ei kata kõiki võimalusi. 

Kuna e-poodlemine kasvab mühinal, siis tuleb e-poe omanikul kindlasti üle kontrollida, et kliendile oleks olemas kõik võimalused kiirelt ja mugavalt oma ostude eest tasuda. 

Esimese asjana tasub üle kontrollida, kas e-pood toetab kõiki olemasolevaid makseviise, sealhulgas nii kaardimakseid kui ka avatud panganduse ehk universaalse pangalingi funktsiooni kasutamisvõimalust. See on vajalik just selleks, et saaks hõlpsasti teenindada kõiki kliente olenemata sellest, millise panga klient keegi on. 

E-poodi pidades on ilmselt kõige lihtsam ja ka kliendisõbralikum kasutada just neid platvorme, kus on juba kõik vajaminevad makseviisid küljes. 

EveryPay maksemoodulit kasutades saab e-poe omanik olla kindel selles, et ükski ost ei jää sooritamata sellepärast, et puuduvad kliendile vajalikud makseviisid ning tänu sellele tulevad jõulud rahulikud nii temal kui tema klientidel. Maksemoodul toetab nii kaardimakseid, pangaülekandeid kui ka  PayPali makseid ning platvormi suurim eelis on halduskeskkond, kus saab reaalajas jälgida ning hallata kõiki tehinguid. 

Everypay on teinud kõik selleks, et e-poe omanikel oleks lihtne makseid vastu võtta ning neid hallata, samal ajal tagades selle, et klient saaks lihtsalt ning kiirelt oma ostude eest tasuda,  kuna mugav kasutajakogemus on kahtlemata võtmeküsimuseks kliendi saamisel ning hoidmisel.

EveryPay makseplatvorm on tasuta saadaval WooCommerce, Magento2, OpenCart ja Prestashop e-poe platvormidele. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.