Rail Balticu kontor on kui rahvusvaheline lüli, mis Balti riike omavahel ühendab

Lisatud fotod

Rail Balticu uus kontor.Foto: OCCO

Valmis on saanud Rail Balticu valgusküllane ja avar kontor, mille loomisele aitas kaasa ka OCCO. Rääkisime Rail Balticu bürooassistendi Liina Räppiga, mis töötajatele kontori juures kõige enam meeldib. 

Avar ja mahukas

Rail Balticu kontor on väga avar ning see meeldib ka ettevõtte 95 töötajale. Avala ruumides on suured aknad ja avar köök ning hästi läbimõeldud planeeringuga ruumikad töökohad. Tänu suurtele akendele saab päeval kontoris töötada ka lampe põlema panemata. 

Kontoris on mitu eri suurusega koosolekuruumi, mille mahutavus varieerub ühest kuni saja inimeseni. Viimastes saab pidada suuremaid kokkusaamisi, väikesed koosolekuruumid loovad võimaluse vaikselt töötada ja keskenduda. 

Kahel korruse peale on mugavate diivanite, teleri ja massaažitooliga puhkeruum ning spordiruum, kus tööpäeva jooksul vaimu puhata. “Spordiruumis on näiteks varbsein enda venitamiseks ning kergema treeningu jaoks vajaminev treeningvarustus: hantlid, tasakaalupall, treeningkummid ja käelihaste trenažöör,” toob Räpp välja. 

“Sisekujunduses oleme lähtunud skandinaaviapärastest neutraalsetest ja positiivset emotsiooni loovatest toonidest. Et hoida stiilipuhast ja maitsekat joont, siis on erinevaid sisustuselemente pigem vähe,” ütleb Räpp. 

“Tööpind asub Avala ärikvartalis, mis sai valitud tänu heale asukohale ja ligipääsetavusele ning loomulikult innovaatilistele ja energiasäästlikele lahendustele.”

Räppi sõnul on ettevõttele väga oluline, et töötajad saaksid tegutseda kvaliteetses keskkonnas. “Kontori peamine funktsioon on loomulikult mugava ja meeldiva töökeskkonna võimaldamine ning koostöötamine ja seeläbi ka meeskonna ühtsena hoidmine,” ütleb ta. 

Lisaks eestlastele on Rail Balticu uues kontoris kolleege ka Iirimaalt, Poolast, Suurbritanniast ja Indiast.

“Meiega samas hoones asub ka Rail Balticu ühisettevõtte RB Rail Eesti filiaal ning oleme juba tänaseks oma ruumides korduvalt võõrustanud nii Balti riikide kui ka Euroopa Liidu transpordi- ja logistikasektori ettevõtete esindajaid. Seega saab öelda, et meie kontor on ka rahvusvaheline lüli, mis Balti riike omavahel ühendab.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla