Kuula: Ärikäik #37 – Kuidas Katre Kõvask küprokseina maha võtmisega algatas muutused, mis ettevõtte kasumisse pöörasid

Kõvask: juhtimine pole mingi müstifitseeritud olend

Katre Kõvask rääkis "Ärikäigu" saates oma teekonnast Eesti toidutööstuses ning tänastest tegemistest kaerajoogi tootja Yook Productions tegevjuhina.Foto: Geenius

Ärikäigu 37. osa külaliseks on Eesti toidutööstuses alates 2000ndate algusest säravat karjääri teinud Katre Kõvask, kes teab nii mõndagi mahladest, valmistoitudest, jäätisest, piimast, aga ka burgeritest ja nüüd ka kaerajoogist.

Saates kuuleme, milliste juhuste läbi Katre turunduse ja toidutööstuse juurde jõudis ning mis teda seal on hoidnud. Saame teada, mis Premia kasumisse pööramisel määravaks sai ja kuidas Katre koroonapandeemia ajal Burger Kingi Baltikumi restoraniketti rajas.

Juttu tuleb sellestki, kuidas neli teenusesektoris toimetanud ärimeest midagi käegakatsutavat teha otsustasid ja kaerajoogini jõudsid. Kuuleme, miks rajas Yook tehase Türile, kuidas on võimalik saada toidutööstuse Oscar kõigest nädal pärast tootmise alustamist ning mis tunne on küünarnukkideni majoneesi sees olla.

Saame ka teada, mis on Katre Kõvaski lemmikburger ja miks ta Premias töötades La Muu peale natuke kade oli.

Saatejuhid on Geeniuse ajakirjanikud Martha-Beryl Grauberg ja Kaire-Külli Vaatmann. Monteeris Rauno Uusleer.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kord nädalas

Ärigeeniuse uudised sinu postkastis

Ärigeeniuse uudiskiri toob sinuni valiku nädala olulisematest äriteemadest, põnevad persoonilood ja ekspertide soovitused.